رژیم صهیونیستی مانع اعتكاف جوانان فلسطینی در مسجد الاقصی شد

تهران – ایرنا – منابع رسانه ای شنبه شب گزارش دادند كه نظامیان ارتش اشغالگر قدس با یورش به صحن مسجد الاقصی، فلسطینی های معتكف را از مسجد بیرون كردند.

به گزارش خبرگزاری معا فلسطین، رژیم صهیونیستی در ادامه محدودیت برای نمازگزان و روزه داران فلسطینی، در نظر دارد، مانع از اعتكاف مسلمانان در مسجد الاقصی شود و این موضوع تنها به 10 روز پایانی ماه مبارك رمضان محدود شود.
شاهدان عینی به این خبرگزاری گفته اند كه افسران ارتش تل آویو جوانان پرشور فلسطینی را كه برای اعتكاف آمده بودند و تقریبا 50 تن بودند، تهدید كرده اند كه در صورتی كه مسجد را فورا ترك نكنند، بازداشت می شوند.
ادعای صهیونیست ها برای باز بودن مسجد الاقصی برای اعتكاف در دهه آخر ماه مبارك رمضان درحالی مطرح می شود كه آنها در رمضان سال گذشته (1439)، اجازه ورود نمازگزاران برای مراسم اعتكاف در دهه سوم را نداده بودند.
رژیم اشغالگر صهیونیستی همواره با آغاز ماه مبارك رمضان، سال گذشته نیز با اتخاذ تدابیر امنیتی، تمامی راه های ورود به بیت المقدس را می بندد و از ورود فلسطینیان ساكن در كرانه باختری به قدس ممانعت و برای ورود آنان به بیت المقدس محدودیت های زیادی را تعیین می كند.
شبس**9363**1917