۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳
کد خبر 83310490
۰ نفر
هشت مدیر استانی و شهرستانی در همدان معرفی شدند

همدان- ایرنا- هشت تن از معاونان و مدیركل های استانداری و معاونان فرمانداری بهار و فامنین در آیینی با حضور استاندار و معاونان استاندار همدان معرفی شدند.

به گزارش ایرنا، استاندار همدان روز شنبه در آیین معارفه این مدیران گفت: تغییر و تحول در ساختار استانداری و منفك شدن سازمان مدیریت زمینه به وجود آمدن یك معاونت در استانداری همدان را فراهم كرد.
سید سعید شاهرخی افزود: بنابراین استانداری همدان از سه معاونت به چهار معاونت ارتقا یافته و معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی تشكیل شد.
وی با بیان اینكه وجود این معاونت در راستای اولویت قرار گرفتن معیشت، اقتصاد و اشتغال است، گفت: این امر یك نیاز جدی بود بنابراین با توجه به شایستگی، توانمندی و آشنایی به كار، «سید محمد میر صفدری» برای تصدی این پست انتخاب شد.
استاندار همدان اضافه كرد: در همین ارتباط «عبدلله امیری» كه پیش از این سرپرستی پدافند غیرعامل را بر عهده داشت به سمت مدیركل اداری مالی استانداری انتخاب شد.
شاهرخی از مدیركل جدید اداری و مالی استانداری همدان خواست نسبت به حقوق و مزایا و رفاهیات همكاران توجه ویژه ای داشته باشد.
وی همچنین «اسدالله عباس زاده» را به عنوان مدیركل حراست استانداری معرفی كرد و گفت: این شخصیت از فهم و درك اجتماعی بالایی برخوردار بوده و چهره فرهیخته و فرهنگی است.
استاندار همدان اضافه كرد: با توجه به اهمیت تقویت حوزه امنیتی «مهدی اخوان» كه پیشتر در معاونت امور اجتماعی فعال بود به عنوان معاون مدیركل امنیتی انتظامی استانداری منصوب شد.
شاهرخی ادامه داد: حوزه امنیتی انتظامی از بخش های حساس است كه باید نسبت به پیگیری مسایل شورای تامین و مصوبات این شورا تلاش كند.
وی ادامه داد: با توجه به اینكه توجه به جوانان و بانوان از اولویت های دولت است، «مینو نیكبخت» و «فاطمه قربانی» به ترتیب به عنوان معاون برنامه ریزی فرمانداری های شهرستان بهار و فامنین معرفی شدند.
استاندار همدان ادامه داد: «معصومه باقری» به عنوان اولین معاون زن در فرمانداری بهار منصوب شده بود كه هم اینك از توان این بانو در معاونت امور آسیب های امور اجتماعی استانداری بهره گرفته می شود.
شاهرخی اضافه كرد: «حمیدرضا یاری» مدیرعامل شركت سیاحتی علیصدر نیز جای خود را به «مجید درویشی» معاون سابق اداری مالی شهرداری همدان داد و قرار است از یاری در پست های مدیریتی استفاده شود.
7526/2090