صهیونیست ها معمار سیاست های ضدایرانی آمریكا هستند

اسلام آباد - ایرنا - یك تحلیلگر امور سیاسی پاكستان حمایت های كوركورانه كاخ سفید از رژیم صهیونیستی را به ضرر منطقه دانست و گفت: صهیونیست ها معمار اصلی سیاست های ضدایرانی آمریكا هستند.

به گزارش ایرنا، «عمران جان» در مقاله ای كه روز شنبه در روزنامه انگلیسی زبان «اكسپرس تریبیون» پاكستان منتشر شد، افزود: تل آویو سیاست خارجی آمریكا را ربوده است كه این مسئله هرگز به سود صلح و ثبات منطقه ای نیست.
وی اظهار داشت: حاكمان آمریكایی از زمان پیروزی انقلاب اسلامی در ایران سیاست تهاجمی را علیه این كشور پیش برده اند.
این تحلیلگر پاكستانی: صهیونیست ها جرارد كوشنر داماد یهودی ترامپ را شخصی مقدس برای خود می دانند زیرا وی پشتیبانی های بی سابقه ای را از اسرائیل انجام داده است.
وی افزود: ترامپ با به رسمیت شناختن بیت المقدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی قوانین بین المللی را زیر پا گذاشت و حتی برای كمك به پیروزی نتانیاهو در انتخابات به اشغال صهیونیست ها بر بلندی های جولان سوریه نیز مشرعیت داد.
عمران جان اظهار داشت: چرا ترامپ با رهبر كره شمالی از مذاكره سخن می گوید در حالی كه این كشور دارای بمب هسته ای است اما ترامپ با ایران كه هرگز بمب هسته ای ندارد، حاضر به مذاكره نیست.
وی ترامپ و داماد وی را مبتلا به بیماری سادیسم توصیف كرد و افزود: بیماری این دو نفر حتی به همین جا ختم نشد بلكه آنان نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را نیز در فهرست گروه های تروریستی قرار دادند و این اقدام برای نخسین بار در روابط بین الملل مشاهده شد كه طی نیروهای مسلح یك كشور به عنوان تروریست معرفی شدند.
عمران جان افزود: حمایت های بی قید و شرط واشنگتن از صهیونیست ها نه تنها به ضرر آمریكا است بلكه این روند برای منطقه نیز مخاطره آمیز است.
آساق*272*274**1663**