داور مياندوآبي ديدار پرسپوليس و ماشين سازي را قضاوت مي كند

مهاباد - ايرنا - رييس اداره ورزش و جوانان مياندوآب گفت: «محمدباقر پورباقر» داور فوتبال اهل اين شهرستان در هفته بيست و نهم ليگ برتر فوتبال كشور، رقابت حساس بين تيم هاي پرسپوليس تهران و ماشين سازي تبريز را به عنوان كمك داور اضافي در ورزشگاه آزادي تهران قضاوت مي‌كند.

امير رضاپور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: اين داور مياندوآبي در هفته بيست و هشتم ليگ برتر فوتبال نيز براي اولين بار رقابت بين تيم هاي پيكان تهران و فولاد خوزستان را به عنوان داور وسط قضاوت كرده بود.
وي افزود: «پورباقر» تا سال گذشته در ليگ دسته يك حضور داشت اما با گذراندن مراحل لازم، جواز قضاوت در ليگ برتر فوتبال را دريافت كرد كه تاكنون به عنوان كمك داور اضافي به قضاوت مي پرداخت.
وي اضافه كرد: «حميدرضا كنعاني» ديگر داور شايسته اين شهرستان نيز 9 سال است كه در رقابت هاي ليگ برتر فوتبال كشور قضاوت مي كند و از افتخارهاي بزرگ داوري فوتبال آذربايجان غربي و مياندوآب به شمار مي رود. 
رييس اداره ورزش و جوانان مياندوآب افزود: 2 داور مياندوآبي ديگر نيز به نام هاي «دادعلي پورباقر» و «وحيد خاور» هم اكنون در رقابت هاي فوتسال ليگ دسته يك كشور حضور دارند و در اين رقابت ها قضاوت مي كنند.
به گزارش ايرنا، مياندوآب داراي 10 تيم فوتبال در دسته يك، 10 تيم در دسته 2 شهرستاني، 2 تيم در مسابقات استاني و 15 تيم فوتسال است و 20 داور از اين شهرستان در امر قضاوت فوتسال و فوتبال در رقابت هاي استاني و كشوري فعاليت دارند.
9871/6185/2093