۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
کد خبر 83309899
۰ نفر
بسیج در خلخال درمانگاه می سازد

اردبیل - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال از آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث درمانگاه در منطقه قاضیلر این شهر خبر داد.

به گزارش ایرنا ، سرهنگ جهانبخش عطایی روز شنبه در نشستی با فرماندار خلخال افزود: مقدمات كار برای احداث این درمانگاه در زمین مدرسه خاقانی در منطقه قاضیلر شهر فراهم شده و بزودی عملیات اجرایی این پروژه بهداشتی و درمانی بسیج با اهداف ارائه خدمات درمانی به قشر محروم آغاز می شود.
او اظهار داشت: با احداث درمانگاه بسیج خلخال زمینه برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به آحاد مختلف جامعه بویژه خدمات رایگان درمانی به قشر محروم و آسیب پذیر در این محل فراهم خواهد شد.
عطایی با قدردانی از همكاری مدیریت آموزش و پرورش خلخال در واگذاری زمین مدرسه تخریب شده خاقانی برای احداث درمانگاه به بسیج گفت: انتخاب منطقه قاضیلر برای اجرای این پروژه دسترسی آسان ساكنان حواشی شهر به این درمانگاه همچنین اهالی روستاهای اطراف این محل است.
او با اعلام آمادگی بسیج سپاه برای اجرای پروژه های اقتصادی و سرمایه گذاری شهرستان از همكاری لازم برای واگذاری زمین در اختیار میدان تیراندازی بسیج به سرمایه گذار پروژه گردشگری پل معلق در منطقه ازناو خبر داد.
وی گفت: 7.5 هكتار از اراضی واقع در میدان تیر بسیج در این منطقه در اختیار سرمایه گذار این طرح گردشگری قرار گرفته و بزودی سپاه در منطقه جدیدی اقدام به را اندازی میدان تیر خواهد كرد.
وی با بیان اینكه 17 طرح و پروژه عمرانی در مناطق محروم روستایی این شهرستان توسط بسیج سازندگی اجرا و یا در حال تكمیل است، افزود: از این تعداد هشت پروژه عمران روستایی بهره برداری شده و 9 پروژه هم در حال اجراست.
او با بیان اینكه بیش از سه میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه های عمران روستایی خلخال هزینه شده، اضافه كرد: برغم محدودیت اعتباری تاخیری در اجرا و تكمیل طرح های عمرانی بوجود نیامده است.
خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.
7119/6018