۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۲
کد خبر: 83309419
۰ نفر
امام جمعه خلخال: نیازی به مذاكره با آمریكا نداریم

اردبیل - ایرنا - امام جمعه خلخال گفت: در حالی كه ایران اسلامی در اوج قدرت، اقتدار، عظمت و سربلندی است نیازی به مذاكره با استكبار جهانی آمریكا احساس نمی شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام كریم اسدی در خطبه های نماز جمعه خلخال با اشاره به اقدام اخیر شورای امنیت ملی كشور و مواضع رییس جمهوری در كاهش تعهدات ایران در برجام گفت: این تصمیم برای همه مورد احترام و حمایت است.
وی اظهار داشت: هر گونه حركت های سیاسی باید در چهارچوب تصمیمات اتخاذ شده در شورای عالی امنیت ملی كشور بوده و نباید خارج از این شاكله حركتی صورت بگیرد.
وی بیان كرد: خروج آمریكا از برجام نشان داد كه در هیچ شرایطی مذاكره با آمریكا گره گشای مشكلات ما از جمله بیكاری ، تورم ، تحریم و دیگر مشكلات اقتصادی نخواهد بود.
خطیب جمعه خلخال اظهار كرد: در شرایط فعلی تكیه بر ظرفیت های تولید داخلی تنها راه غلبه بر مشكلات كشور است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت هفته بسیج سازندگی گفت: انتظار از این نهاد خدمات رسان به مناطق محروم اجرای طرح ها و پروژه های عمران روستایی و كمك به دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی و حل مشكلات اقتصادی جامعه است.
حجت الاسلام اسدی با اشاره به جمع آوری كمك های مردم منطقه برای سیل زدگان از سوی بسیج سازندگی خلخال افزود: با كمك این نهاد تاكنون یك میلیارد و 300 میلیون ریال كمك های مردم نوع دوست این شهرستان به دست مردم سیل زده رسیده است.
6016/7119