۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
کد خبر 83309244
۰ نفر
هواشناسي خلخال به بارندگي شديد هشدار داد

اردبيل - ايرنا - رييس اداره هواشناسي خلخال به بارندگي هاي تند و رگباري در مناطق مختلف اين شهرستان هشدار داده و خواستار رعايت جوانب احتياط از سوي مردم منطقه شد.

فرارمرز فرض الله پور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا از آغاز موج جديد بارش در عصر روزگذشته و ادامه آن در پيش از ظهر امروز خبر داد و گفت: بارندگي هاي عصر امروز با شدت و با رعد و برق هاي شديد و بارندگي هاي تند و رگباري همراه خواهد بود.
وي از بارش بيش از 8 ميليمتر باران در شب گذشته و صبح امروز در اين شهر خبر داد و افزود: با ورود سامانه جديد بارشي به منطقه دماي هواي اين شهر رو به كاهش گذاشته و در صبح امروز به 6 درجه بالاي صفر رسيد كه در مقايسه با زمان مشابه ديروز يك درجه خنك تر شده است.
او گفت: هم اكنون رطوبت هواي خلخال 97 درصد بوده و موج جديد بارندگي باران از اواسط ظهر امروز به صورت رگباري آغاز خواهد شد.
وي با بيان اينكه بارندگي هاي تند و رگباري بعد از ظهر امروز احتمال جاري شدن سيلاب در معابر عمومي شهر و همچنين ريزش كوه در جاده هاي شهرستان را افزايش مي دهد، نسبت به رعايت جوانب احتياط از سوي مردم براي پيشگيري از هرگونه حوادث احتمالي هشدار داد.
فرض الله پور اظهار داشت: با شمالي شدن جريانات جوي از امشب در منطقه ضمن كاهش محسوس دماي هوا و بارش هاي قابل ملاحظه باران احتمال ريزش كوه در جاده هاي منتهي به استان گيلان دور از انتظار نيست.
خلخال در جنوب اردبيل قرار دارد.
7119/6018