امام جمعه سمنان: مردم از بيانيه شوراي امنيت ملي حمايت مي كنند

سمنان- ايرنا- نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان گفت: مردم ايران تمام قد از بيانيه شوراي عالي امنيت ملي در اقدام متقابل دولت در برابر بدعهدي طرف هاي ديگر برجام حمايت مي كنند.

به گزارش ايرنا، آيت الله سيد محمد شاهچراغي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته سمنان در مصلاي بزرگ اين شهر افزود: رهبر معظم انقلاب در آيين انس با قرآن در ماه مبارك رمضان امسال فرمودند كه تنها راه پيروزي در برابر استكبار جهاني مقاومت است.
وي خاطر نشان كرد: مذاكره كشور و ملت ايران را به پيروزي و سربلندي نمي رساند، انقلاب اسلامي در هشت سال جنگ تحميلي با مقاومت به پيروزي رسيد.
امام جمعه سمنان ادامه داد: اسلام از ما مقابله با دشمن مي خواهد و اگر استكبار جهاني با ايران بدعهدي كرد نبايد عقب نشيني كنيم.
آيت الله شاهچراغي اضافه كرد: اكنون آمريكا از برجام خارج شده و يكسال از بي تفاوتي اروپا نسبت به انجام تعهدات برجام گذشته است، اقدام و بيانيه اخير دولت و مسئولان نظام در رابطه با بدعهدي آمريكا و اروپا در برجام ارزشمند است.
وي تصريح كرد: مردم با روحانيت هستند و كينه هاي استكبار جهاني با همراهي و همدلي خنثي مي شود.
وي گفت: رمضان ماه انجام كارهاي خوب است و بايد مومنان صدقه و كمك به نيازمندان را در اين ماه پرفضيلت فراموش نكنند.
امام جمعه سمنان خاطر نشان كرد: مومنان در اين ماه به افطاري دادن و ترك حرام بيشتر توجه كنند و در اين ماه روزه داران دعا كردن براي مسلمانان را در اولويت عبادت هاي خود قرار دهند.
7339/6103