استارت آپ ها راه مناسب براي توليد ثروت است

زنجان- ايرنا- فرماندار ايجرود گفت: به جاي اعطاي تسهيلات بايد به سمت توليد ثروت از راههاي مناسبي همچون راه اندازي كسب و كارهاي دانش بنيان و استارت آپ ها حركت كنيم.

به گزارش ايرنا، توحيد سليمي شامگاه پنجشنبه در جلسه هماهنگي راه اندازي مركز رشد و كانون خلاقيت پارك علم و فناوري شهرستان ايجرود با بيان اينكه از سال گذشته پيگير استقرار و راه‌اندازي مركز رشد و كانون خلاقيت در اين شهرستان هستيم، افزود: به يقين با راه اندازي مركز رشد و كانون خلاقيت پارك علم و فناوري به عنوان مركزي جهت رشد ايده ها و خلاقيت ها شهروندان به دنبال ايجاد محيط هاي يادگيري و كسب و كارهاي جديد خواهند رفت.
وي تصريح كرد: ۶ هزار دانش‌آموز در مدارس شهرستان ايجرود تحصيل مي كنند كه نياز به پرورش استعداد و توانايي ها داشته و بايد اقدام عملي صورت پذيرد تا از ظرفيت آنان نيز براي رشد علم و فناوري بهره مند شويم.
سليمي با اشاره به ظرفيت هاي موجود در شهرستان، گفت: ايجرود، از شهرستان هايي است كه مسير توسعه استان به سمت آن است.
وي تصريح كرد: حوزه هاي صنعت و معدن، گردشگري و كشاورزي از جمله ظرفيت هايي است كه مي توان در جهت رشد و توسعه شهرستان ايجرود در آن حوزه ها برنامه ريزي كرد.
سليمي افزود: با توانمندسازي شهروندان، مردم ايجرود داراي آينده اي بهتر خواهند بود.
به گزارش ايرنا، شهرستان ايجرود با 40 هزار نفر جمعيت در مسير جاده زنجان - بيجار و فاصله 35 كيلومتري از مركز استان واقع شده است.
9556/3088