پنجعلي: پرسپوليس نيازمند پيروزي برابر ماشين‌سازي است

تهران- ايرنا- كاپيتان اسبق تيم ملي و باشگاه پرسپوليس ديدار سرخپوشان برابر ماشين‌سازي را حساس خواند و گفت: پرسپوليس براي كسب سومين قهرماني متوالي نياز به پيروزي و كسب هر سه امتياز ديدار برابر ماشين‌سازي دارد.

ديدارهاي دو هفته پاياني ليگ برتر فوتبال همزمان بين تيم هاي مختلف برگزار مي شود و پرسپوليس روز شنبه در ديداري حساس در تهران ميزبان ماشين سازي تبريز است. پرسپوليس در حال حاضر با 57 امتياز و 3 امتياز اختلاف نسبت به سپاهان صدرنشين است و براي قهرماني از دو ديدار پيش رو تنها به 4 امتياز نياز دارد.
محمد پنجعلي روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، با اشاره به ديدار پيش روي پرسپوليس برابر ماشين سازي گفت: بايد جشن قهرماني را در اين ديدار بگيريم. كار سختي است، اما در برهه حساسي قرار داريم و بايد نگاه رو به جلو داشته باشيم.
كاپيتان اسبق تيم ملي با بيان اينكه دو ديدار حساس تا پايان فصل براي پرسپوليس باقي مانده، افزود: طبيعي است همه تيم ها با انگيزه خاصي برابر پرسپوليس به ميدان مي آيند. اينكه اين تيم ها در اين مقطع برابر ما قرار مي گيرند، كار را سخت مي كند اما در اين دو بازي باقيمانده بايد قهرماني را مسجل كنيم تا به مشكلي نخوريم.
وي با اشاره به حذف پرسپوليس از ليگ قهرمانانان آسيا خاطرنشان كرد: متاسفانه مسئولان فوتبال ايران در حق نمايندگان ايران كم فروشي مي كنند و بي تفاوت هستند. واقعا خستگي در ساق پاي بازيكنان در بازي برابر پاختاكور مشخص بود.
پيشكسوت پرسپوليس اضافه كرد: بايد قدر اين بازيكنان را بدانيم؛ زيرا آنها كم كاري نكردند. مشكل از افرادي بود كه اين برنامه را براي بازيكنان چيدند. همه ديدند و درك كردند چه بلايي سر پرسپوليس آوردند.
وي ادامه داد: بازيكنان برابر پاختاكور تلاش كردند اما در طول بازي و به ويژه در نيمه دوم مشخص بود بازيكنان از جهت توان بدني مشكل دارند.
پنجعلي گفت: در ليگ برتر همه نسبت به جايگاه پرسپوليس اذعان دارند. بازيكنان در بدترين شرايط و به دور از حاشيه كارشان را دنبال كردند. مشكلاتي وجود داشت اما از بين رفت و بايد از اين بازيكنان تمجيد شود.
ورزشي**9463**9129**9157