دشمن اگر دست به حركت احمقانه بزند تومارش را می پیچیم

مراغه - ایرنا - فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینكه امروز هیچ خطری نظام را تهدید نمی‌كند، گفت: دشمن می‌ داند اگر دست به حركت احمقانه بزند، در كسری از زمان تومار عمر ننگینش را درهم خواهیم پیچید.

به گزارش ایرنا، امیر كیومرث حیدری روز پنجشنبه در بازدید از پادگان شهید برخورداری عجب شیر افزود: بار اول نیست كه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چهره پلیدشان را نشان می دهند، ما از روزهای نخستین پیروزی انقلاب اسلامی ایران با این موضوع همراه بودیم و تاكنون با فضل خدا و تبعیت از ولایت فقیه، روی پای خود ایستاده ایم.
وی اظهار داشت: به ملت بزرگوار ایران اسلامی به عنوان یك سرباز این كشور و سرباز ولایت اطمینان می دهم كه سربازان وطن در نیروهای مسلح، بیدار و هوشیار تحولات را رصد می كنند و هیچ یك از دشمنان، جرات تعرض به میهن عزیز اسلامی را ندارند.
امیر حیدری با بیان اینكه ارتش جمهوری اسلامی ارتشی مكتبی و اسلامی است، افزود: نیروهای ارتشی با آموخته ها و آموزه های اسلامی و در راستای دفاع از كشور آموزش دیده اند و روحیه ایثار و شهادت طلبی در این عزیزان روز افزون است.
وی به هدف بازدید خود از پادگان شهید برخورداری عجب شیر اشاره كرد و افزود: این مركز آموزشی یكی از مراكز بسیار خوب و انسان ساز است.
وی با بیان اینكه سالانه در مراكز آموزشی كل كشور نزدیك به 200 هزار نفر ورودی داریم، افزود: در اطاعت از اوامر مقام معظم رهبری مبنی بر فراهم كردن محیط مناسب برای سربازان، ارتش اقدام كرده و با فراهم كردن شرایط زیستی، پرورشی و آموزشی مناسب، سعی در تربیت مدیران و حافظان و پاسداران ارزش های انقلابی به نحو احسن دارد.
مركز آموزش 03 عجب شیر در زمینی به مساحت 178 هكتار در فاصله 9 كیلومتری دریاچه ارومیه واقع شده است.
3077/7485/518