رژیم صهیونیستی، لبنان را به تخریب زیرساخت هایش تهدید كرد

تهران - ایرنا - «تام بار» فرمانده نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی كه به سخن گفتن درخصوص لبنان و مناطق شمالی سرزمین های اشغالی شهره است، گفت: در جنگ آینده نه تنها حزب الله بلكه تمامی لبنان را هدف قرار خواهیم داد و تخریب زیرساخت های این كشور آسان خواهد بود.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، بار در گفت و گوی روز گذشته خود با روزنامه «معاریو» چاپ سرزمین های اشغالی ضمن آن كه دولت لبنان را مسئول تنش ها در مرزهای شمالی سرزمین های اشغالی دانست، در این باره مدعی شد: از لحظه ای كه حزب الله بخش جدایی ناپذیر از دولت لبنان شد، دیگر میان دولت بیروت و این گروه نمی توان تمایزی قائل شد.
وی در ادامه تهدید های خود افزود: تاسیسات زیربنایی لبنان بخشی از طرح و در دستور كار ارتش اسرائیل (در جنگ آینده) قرار خواهند داشت.
وی با بزرگ نمایی از توان ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد: جنگ آینده یك جنگ سرنوشت ساز و قدرت آتش افروزی آن بسیار گسترده تر از جنگ های پیشین خواهد بود.
وی با ادعای این كه «با توان كاملا متفاوتی نسبت به جنگ دوم لبنان ظاهر خواهیم شد، چرا كه ارتش ما از یك قدرت مرگبار برخوردار است، مدعی شد: ایمان كامل داریم كه با موشك هایمان می توانیم، توان حزب الله را خنثی كنیم.
این اظهارات و تهدیدات فرمانده نیروی هوایی صهیونیست ها درحالی بیان می شود كه پاسخ دندان شكن گروه های مقاومت فلسطین به حملات همه جانبه ارتش تل آویو به نوار غزه، این رژیم را سرانجام مجبور به قبول آتش بس كرد.
دور جدید درگیری میان گروه های مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیست از شنبه گذشته با حمله بالگردهای نظامی این رژیم به مناطق مسكونی غزه آغاز و با پاسخ كوبنده مقاومت سرانجام بامداد دوشنبه و با میانجی گری سازمان ملل متحد، مصر و قطر متوقف شد.
تن دادن رژیم صهیونیستی به آتش بس با گروه های مقاومت، پس از آن انجام می شود كه شمار كشته های رژیم صهیونیستی در نتیجه شلیك موشك های مقاومت كه در پاسخ به حملات بی امان ارتش تل آویو به نوار غزه و كشتار مردم این باریكه صورت گرفت، به چهار نفر رسید و 41 تن نیز زخمی شدند.
همچنین بر اساس اعلام فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی، در جریان دو روز درگیری 600 فروند موشك از باریكه غزه به اسرائیل شلیك شد.
شبس**9363**1859