۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۸
کد خبر: 83307969
۰ نفر
بليت سينماهاي كردستان در ايام رمضان نيم بها شد

سنندج - ايرنا - مدير امور سينمايي حوزه هنري كردستان گفت: در طرح ويژه ماه رمضان و با هدف تشويق مردم به ديدن فيلم، روزهاي اين ماه مبارك بليت پرديس سينمايي بهمن سنندج و آزادي بيجار به صورت نيم بها عرضه مي شود.

حيدر مرادي روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: علاقمندان به فيلم و سينما مي توانند در اين ايام بليت فيلم هاي اكران شده در اين 2 سينما را همزمان با سراسر كشور با 50 درصد تخفيف تهيه كنند.
وي با بيان اينكه اين تخفيف براي سانس هاي قبل از اذان مغرب است و سانس هاي پس از آن را شامل نمي شود، افزود: اين طرح سال گذشته نيز در راستاي سياست هاي اعمال شده توسط شوراي صنفي نمايش فيلم هاي سينمايي در سينماهاي حوزه هنري سراسر كشور اجرا شد.
مدير امور سينمايي حوزه هنري كردستان يادآور شد: در ايام ماه مبارك رمضان فيلم هاي تگزاس 2، چهار انگشتي، آهوي پيشوني سفيد 3، ژن خوك، متري شش و نيم، زنداني ها و تختي در اين دو سينما اكران مي شود.
وي اضافه كرد: در روزهاي آينده چند فيلم ديگر شامل سامورايي در برلين به كارگرداني مهدي نادري، نبات به كارگرداني پگاه ارضي، بدنيا آمدن ساخته محسن عبدالوهاب، خانه ديگري به كارگرداني بهنوش صادقي و تولدت مبارك به كارگرداني نصرت الله وحدت در استان اكران خواهد شد.
مرادي گفت: علاقمندان مي توانند با مراجعه به آدرس اينترنتي www.cinematicket.org و با ورود به بخش انتخاب سينما نسبت به تهيه بليت فيلم هاي مورد نظر خود با امكان انتخاب صندلي اقدام كنند.
به گزارش ايرنا، پرديس سينمايي بهمن سنندج به عنوان بزرگترين پرديس سينمايي غرب كشور با سه سالن سينمايي، گالري، كلاس هاي آموزشي، كافي شاپ و ديگر فضاهاي جانبي با امكان پخش دالبي و سيستم هاي پيشرفته سرمايشي و گرمايشي در سنندج 759 صندلي دارد.
7348/9102