مبارزه جديد ما با ائتلاف آمريكايي- صهيونيستي است

تهران-ايرنا- سفارت فلسطين در تهران در بيانيه اي ضمن محكوميت حملات رژيم صهيونيستي به نوار غزه، اعلام كرد: مبارزه جديد ما با ائتلاف آمريكايي- صهيونيستي است، مبارزه اي كه از جنگ جهاني دوم در خاك مقدس فلسطين شروع و هنوز متوقف نشده است.

به گزارش ايرنا، سفارت فلسطين در تهران در بيانيه اي حملات رژيم صهيونيسي عليه ملت مقاوم در نوار غزه را محكوم كرد.
در اين بيانيه آمده است: حملات مجرمانه دشمن صهيونيستي عليه ملت مجاهد و شكيباي ما در غزه همچنان ادامه دارد؛ بي رحمانه ساختمان ها را بر روي زنان و كودكان غزه خراب مي كنند بي آنكه كوچكترين اهميتي به جان قربانيان بي گناه بدهند؛ آنها قدرت خود را از همپيمان ناپايدار و حاميان آنها گرفته و دستورات نتانياهو نخست وزير رژيم صهيونيستي اجرا مي كنند.
سفارت فلسطين با بيان اينكه ما دست به دست هم مي دهيم و با ملت و قهرمانان مبارز آن در نوار غزه و همه جنبش هاي فلسطيني ايستادگي مي كنيم، بيان كرد: مبارزه جديد ما با ائتلاف آمريكايي- صهيونيستي است، مبارزه اي كه از جنگ جهاني دوم در خاك مقدس فلسطين شروع و هنوز متوقف نشده است.
اين بيانيه با اشاره به اينكه ائتلاف آمريكايي- صهيونيستي هدف خود را تاسيس اسرائيل بزرگ در فلسطين، اردن، سوريه، عراق نيمي از صحراي سينا و يك سوم عربستان سعودي قرار داده و آن را بر سكه صهيونيستي حكاكي كرده است، خاطر نشان مي كند: مقاومت تاريخي ما با هزاران شهيد براي مقابله با پروژه رژيم صهيونيستي شكل گرفته و تا ريشه رژيم صهيونيستي را از بيخ نكند، متوقف نخواهد شد.
سفارت فلسطين در تهران با يادآوري پايبند نبودن رژيم صهيونيستي به صلح و و توافقات با فلسطيني ها در اين زمينه ادامه داد: رفتارهاي اين رژيم و ائتلاف شوم آمريكا – رژيم صهيونيستي توافق اسلو در 1993 را زير پا گذاشته است زيرا از آن زمان تاكنون تعداد شهرك نشينان از صد هزار نفر به يك ميليون و تعداد محدود شهرك ها نيز به 240 مورد افزايش يافته است.
در اين بيانيه با اشاره به فرمانبرداري دولت و رييس جمهور كنوني آمريكا از رژيم صهيونيستي آمده است: رييس جمهور كنوني آمريكا اجرا كننده دقيق دستورات صهيونيسم جهاني است؛ در مقابل رفتارهاي رييس جمهور آمريكا سازمان ملل و جامعه جهاني از پذيرش تصميمات بي خردانه او سرباز مي زنند؛ رييس دولت آمريكا به مقررات بين المللي و قواعد حقوق بشر بي توجه است؛ اقدامات ترامپ از جمله اعلام شهر قدس به عنوان پايتخت رژيم صهيونيستي و اعلام حاكميت اسرائيل بر بلندهاي جولان و همچنين موضع گيري ها و اقدامات آنها عليه كشورهاي مكزيك، ونزوئلا، كره شمالي، همه را در بهت فرو برده است.
سفارت فلسطين در تهران، به تحريم هاي ظالمانه آمريكا عليه جمهوري اسلامي ايران اشاره كرد و نوشت: فشار سياسي، اقتصادي و تهديد نظامي ايران با تبعيت كوركورانه از رژيم صهيونيستي صورت مي گيرد؛ اقدامات آمريكا عليه جمهوري اسلامي ايران به دليل حمايت اين نظام انقلابي از مستضعفان جهان و دفاع از آزادي فلسطين به پايتختي قدس شريف است.
اين بيانيه در ادامه خطاب به مردم نوار غزه، جنبش هاي مجاهد و همچنين رزمندگان ملت فلسطين افزود: از خداوند متعال پيروزي جهاد و پايداري شما را كه حركت در مسير رهبران شجاع و شهداي بزرگ است، خواستاريم؛ راه تحقق اين هدف؛ وحدت فلسطين و حمايت و همراهي همه ملت هاي عربي و اسلامي و همه حاميان آنها در سراسر جهان است؛ خداوند متعال كه ما را در جهاد و شهادت ياري كرده، هيچ وقت ما را تنها نخواهد گذاشت.
سفارت فلسطين در تهران در پايان اين بيانيه نوشت: ما اميد داريم كه ملت مجاهد و همه فرزندان امت عربي و اسلامي براي دفاع از سرزمين اسراء و معراج، مسجد الاقصي، كليساي قيامت و همه مقدسات و هر وجب از خاك مقدسي كه به خون شهيدان و عطر پيامبران تقدس يافته است، به پا خيزند؛ خاكي كه براي هميشه و تا روز آزادي فلسطين، مسير جهاد و شهادت در آن ادامه خواهد داشت.
**سيام**3050**9121