ولايتي شهادت مردم غزه توسط رژيم اشغالگر قدس را محكوم كرد

تهران- ايرنا- علي اكبر ولايتي دبيركل مجمع جهاني بيداري اسلامي با صدور پيامي شهادت مردم مظلوم محبوس غزه توسط رژيم اشغالگر قدس را محكوم كرد.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا از روابط عمومي مجمع جهاني بيداري اسلامي، در پيام ولايتي آمده است: حوادث تاسف بار روزهاي اخير در كشتار مردم محبوس و محصور در بزرگترين زندان بدون سقف جهان (نوار غزه) توسط صهيونيست ها كه منجر به شهادت 33 شهروند فلسطيني و زخمي شدن بيش از صدها نفر از صاحبان اصلي سرزمين فلسطين شد، قلب هر انسان آزاده اي را به درد مي آورد. اين وقايع دردناك، بار ديگر خوي غير انساني اين رژيم اشغالگر را براي جهانيان نمايان ساخت.
اين پيام مي افزايد: بدون ترديد جنايات مستمر صهيونيست‌ها در فلسطين، نتيجه حمايت بي‌دريغ آمريكا و انفعال ذلت‌بار برخي دولت‌هاي سرسپرده منطقه و ارتجاع عرب است و آنان مسئول و شريك خون‌هاي به ‌ناحق ريخته ‌شده در فلسطين اشغالي و مصائب و آلام آنان هستند. اكنون بسياري از ملت هاي عدالت خواه و كشورهاي جهان، آمريكا را مسئول اين جنايت خونين در نوار غزه مي دانند.
ولايتي در پيام خود آورده است: بي ترديد روياي تثبيت اسراييل و امنيت سازي براي اين رژيم غاصب و كودك كش امري باطل و تحقق ناپذير است و بر اين باوريم كه دوران بزن و در رويي به پايان رسيده است. مقاومت و مبارزه همواره الهام‌بخش و ياري‌گر آزاديخواهان جهان براي مبارزه با ظلم، استكبار و صهيونيزم بين الملل بوده و خواهد بود.
در اين پيام آمده است: مجمع جهاني بيداري اسلامي ضمن محكوم نمودن حمله نظامي رژيم غاصب صهيونيستي به مردم مظلوم و بي پناه غزه و با تاكيد بر استمرار مقاومت و تشديد مبارزه با اشغالگران كه تنها راه اعاده حقوق ملت فلسطين مي باشد، از حق مقابله با زورگويي هاي صهيونيست ها و عدم تسليم برابر اشغالگري آنان حمايت كرده و بايد ظرفيت‌هاي در اختيار را براي استيفاي حقوق ملت مظلوم فلسطين فعال تر كرد و از تمامي مسلمانان و آزاديخواهان جهت محكوميت اقدامات رژيم كودك كش و حمايت همه جانبه از مقاومت به حق مردم غزه دعوت به همكاري به عمل مي آورد.
در پيام ولايتي آمده است: مجمع جهاني بيداري اسلامي ضمن ارج نهادن بر تلاش مشروع و مقاومت ملت مظلوم فلسطين براي رهايي از اشغال صهيونيست‌ها، بمباران دد منشانه و مكرر رژيم كودك كش اسراييل به مردم فلسطين را محكوم كرده و به مثلث استبداد، استكبار و صهيونيزم اعلام مي نمايد ملت قهرمان فلسطين راه نجات از زير سلطه رفتارهاي ظالمانه و غير انساني را يافته و دوران ظلم، ستم و ياغي گري به اتمام رسيده است و حمايت هاي سياسي، نظامي و امنيتي هم نمي تواند از سقوط زود هنگام اين رژيم سفاك جلوگيري كند.
سيام**1751*1193