پیكر مطهر جانباز شهید «علی پاشا حسینی» در خوی تشییع شد

ارومیه- ایرنا - پیكر مطهر شهید « علی پاشا حسینی » جانباز 70 درصد خویی كه روز گذشته به همرزمان شهیدش پیوست، امروز/سه شنبه/ همزمان با نخستین روز از ماه مبارك رمضان با حضور اقشار مختلف مردم، مسوولان و نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان تشییع شد.

به گزارش ایرنا، پیكر شهید «حسینی» ظهر امروز /سه شنبه/ از مقابل بقعه شیخ نوایی خوی بر دوش مردم مومن و وفادار این شهرستان تشییع و در گلزار شهدای این شهرستان به خاك سپرده شد.
«شهید علی پاشا حسینی» از رزمندگان و جانبازان پرافتخار خوی است كه روز دوشنبه در سن 65 سالگی پس از تحمل 36 سال درد و رنج ناشی از جراحت های دوران دفاع مقدس دیدار حق را لبیك گفت و به یاران شهیدش پیوست.
این شهید سرافراز در فروردین سال 1362 در منطقه عملیاتی شمال غرب كشور براثر انفجار مین از ناحیه 2 چشم و 2 پا جانباز شده بود.
استاندار آذربایجان غربی پس از شهادت این جانباز گرانقدر، شهادت او را به مردم استان، خانواده معظم شهدا و خانواده این شهیدوالامقام تسلیت گفت.
مردم خوی در دوران دفاع مقدس یكهزار شهید و 2 هزار و 112 جانباز را در راه دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیم كرده اند.
آیین بزرگداشت این شهید بعد از ظهر امروز از ساعت 16 عصردر بقعه شیخ نوایی ومراسم شام غریبان از ساعت 22 در این مكان مقدس برگزار می شود.
8137/2093