غيرتمندانه در صيانت از ارزش ها ايستاده ايم

تهران- ايرنا- فرمانده نيروي انتظامي با اشاره به همكاري و هماهنگي مثال زدني ناجا و سازمان بسيج تاكيد كرد: در صيانت از ارزش هاي ديني و انقلابي غيرتمندانه ايستاده ايم.

به گزارش گروه اجتماعي ايرنا از پليس، سردار حسين اشتري امروز دوشنبه در ستاد فرماندهي ناجا ميزبان سردار غلامحسين غيب پرور رئيس سازمان بسيج مستضعفين و معاونان وي بود.
فرمانده ناجا در اين نشست صميمانه، ضمن خير مقدم و قدرداني از زحمات سازمان بسيج مستضعفين گفت: نيروي انتظامي و سازمان بسيج در راستاي تدابير و منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي)، اقدامات بزرگ و بسياري را دنبال، اجرايي و عملياتي مي كنند.
سردار اشتري تاكيد كرد: همكاري و هماهنگي مثال زدني مطلوبي ميان اين دو نهاد ولايي و انقلابي وجود دارد و اين همكاري ها تاكنون ثمرات و بركات بسياري داشته است.
اين مقام عالي انتظامي با اشاره به وقوع سيل در چند استان كشور همزمان با ايام نوروز، يادآور شد: در حادثه طبيعي سيل، بسيج براي كمك به هموطنان آسيب ديده، به خوبي ايفاي نقش كرد و شايسته است با تمركز بر بهره گيري حداكثري از ظرفيت هاي موجود در ناجا و سازمان بسيج، در مواقع اين چنيني اقدامات مشترك را دنبال كنيم.
عالي ترين مقام انتظامي كشور با اشاره به نقش اثرگذار بسيج در جامعه، خاطر نشان كرد: سازمان بسيج در راستاي صيانت و پاسداري از ارزش هاي اسلامي، انقلابي و منويات مقام معظم رهبري گام هاي خوبي برداشته است.
سردار اشتري از تعامل ميان نيروي انتظامي و بسيج به عنوان دوران طلايي ياد كرد و افزود: در نيروي انتظامي و سازمان بسيج، نيروهاي انقلابي، مومن و متعهدي فعاليت دارند كه دل در گرو نظام اسلامي و فرامين فرماندهي معظم كل قوا حضرت آيت الله خامنه اي دارند و بايد اين مهم را قدر بدانيم و تعاملات و همكاري ها را تقويت بخشيم.
فرمانده ناجا با تأكيد بر اينكه در صيانت از ارزش هاي ديني و انقلابي غيرتمندانه ايستاده ايم، مطرح كرد: بر ظرفيت بي بديل سازمان بسيج واقفيم و معتقديم كه با تشكيل قرارگاه مشترك مي توانيم همكاري ها را توسعه دهيم.

* ضرورت تقويت هماهنگي و هم افزايي مطلوب ميان ناجا و بسيج
سردار غلامحسين غيب پرور هم در اين ديدار با بيان اينكه نيروي انتظامي و سازمان بسيج به سرچشمه زلال ولايت متصل هستند و اين مهم، فرصت، بركت و سرمايه ارزشمندي است، تصريح كرد: فعاليت نيروهاي ولايي و انقلابي در نيروي انتظامي و سازمان بسيج مستضعفان را بركت مي دانيم.
وي با اشاره به تعاملات مطلوب نيروي انتظامي و سازمان بسيج يادآور شد: انجام اقدامات بزرگ در گرو رفتار و روحيه جهادي و انقلابي است و امروز علاوه بر اينكه همدلي، يك دلي، ارتباط و تعامل ميان نيروهاي پليس و بسيج وجود دارد، توسل بر روحيه جهادي و انقلابي نيز در اين دو نهاد ولايي مشهود است.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين با اشاره به بركات انقلاب اسلامي يادآور شد: تمام قد از ارزش هاي اسلامي و انقلابي صيانت مي كنيم. هماهنگي و هم افزايي مطلوبي ميان ناجا و بسيج حاكم است و اين رويكرد بايد تقويت شود.
اجتمام*9294*1834

سرخط اخبار سیاست