سرپرست فدراسيون وزنه برداري: به دنبال برگزاري انتخابات عادلانه هستيم

تهران - ايرنا - سرپرست فدراسيون وزنه برداري گفت: به دنبال آن هستيم كه با آرامش خاص و به دور از مسايل حاشيه اي، انتخابات را عادلانه برگزار كنيم.

«عليرضا خسروي» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: در همين ابتداي كار به دنبال ايجاد تعادل و آرامش هستيم و ساير مسايل خاص را دنبال نمي كنيم و اميدوارم كه انتخابات به خوبي برگزار شود و نظر كانديداهاي انتخاباتي نيز همين است.
وي در خصوص اينكه قرار است انتخابات حدود 45 روز ديگر برگزار شود، اظهار داشت: ما تابع وزارت ورزش و جوانان در اين زمينه هستيم و هر دستوري بدهند انجام خواهيم داد.
وي در بخش ديگري با اشاره به اينكه امور جاري فدراسيون طبق برنامه انجام خواهد شد گفت: اردوي تيم وزنه برداري جوانان ايران براي حضور در پيكارهاي جهاني فيجي در حال برگزاري است و اين تيم به اين مسابقات اعزام خواهد شد.
سرپرست فدراسيون وزنه برداري ادامه داد: اردوي تيم ملي وزنه برداري نوجوانان نيز با حضور 16 وزنه بردار روزهاي 17 تا 20 ارديبهشت ماه در كمپ تيم‌هاي ملي وزنه برداري برگزار مي‌شود.
وزير ورزش و جوانان هفته گذشته در حكمي «عليرضا خسروي» را به عنوان سرپرست فدراسيون وزنه برداري منصوب كرد.
ثبت نام از نامزدهاي مجمع انتخاباتي فدراسيون وزنه برداري از 23 بهمن سال 97 آغاز و طي 10 روز كاري به پايان رسيد كه در نهايت 10 نفر ثبت نام كردند.
اسامي كانديداهاي وزنه برداري كه صلاحيت مديريتي شان تاييد شده به شرح زير است:
1- محمدرضا آخوندي
۲- سجاد انوشيرواني
۳- كوروش باقري
۴- عبدالكريم پوركيان
۵- حسين رضازاده
۶- نصرت الله عابديني
۷- شهرام عظيمي
۸- فرشاد غزاليان
۹- علي مرادي
دوره چهار ساله رياست علي مرادي در فدراسيون وزنه برداري 7 ارديبهشت 98 به پايان رسيد.
ورزشي**1067**2024