سپیدار مازندران برابر پارس جنوبی غافلگیر كننده ظاهر شد

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال بانوان پارس جنوبی بوشهر گفت: بازیكنان تیم سپیدار مازندران برابر پارس جنوبی بسیار مقتدر و غافلگیر كننده ظاهر شدند.

به گزارش ایرنا، سمیه باشی روز یكشنبه پس از برد 3 بر 2 تیمش برابر سپیدار مازندران در جمع خبرنگاران افزود: تیم حریف در مقایسه با نیم فصل نخست كه از روی اشتباه های فردی هفت گل از تیم پارس جنوبی دریافت كرد بسیار تقویت شده و همین باعث شد به سختی برابر آنها پیروز شویم.
وی بیان كرد: علاوه بر این 2 تن از بازیكنان اصلی تیم پارس جنوبی نیز در روزهای پایانی تمرین به این تیم اضافه شدند و آمادگی كامل برای بازی در این دیدار نداشتند.
باشی ادامه داد: در این دیدار همه بازیكنان به دلیل شرایط نامساعد جوی كم آوردند و این امر مانع انجام یك بازی با كیفیت شد.
سرمربی تیم فوتبال بانوان پارس جنوبی بوشهر اظهار داشت: این شرایط آب و هوایی به مراتب برای تیم حریف كه عادت به بازی در شرایط سردسیری داشت دشوارتر بود ولی آنها باید بدانند كه این گرما برای بازیكنان پارس جنوبی نیز وجود داشته و تمرین های این تیم نیز در همین آب و هوا برگزار می شود.
وی اظهار داشت: در برخی بازی های لیگ برتر نیز تیم پارس جنوبی با حضور در شمال در زمین آب خورده برابر حریفان ظاهر شده ولی این مهم برای بازیكنان میزبان اهمیتی نداشت.
باشی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز گفت: در شرایط نامساعد آب و هوایی بازیكنان و تیم داوری برای ادامه بازی كم آورده بودند و شرایط به نحوی نبود كه بازیكنان بخواهند معترض به قضاوت داور باشند.
پارس جنوبی با این برد 12 امتیازی شده و در رده نهم جدول لیگ برتر فوتبال كشور باقی ماند.
پارس جنوبی در هفته پانزدهم بازی ها به مصاف پالایش گاز ایلام می رود.
7212/6045