۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۴
کد خبر: 83303622
۰ نفر
فرماندار مهريز ساماندهي جاده تنگچنار را خواستار شد

يزد - ايرنا - فرماندار مهريز ساماندهي جاده دهستان تنگچنار را ضروري و آن را از جمله مطالبات مردم و مسئولان منطقه دانست و اظهار اميدواري كرد كه با نظارت و پيگيري اعضاي شوراي ترافيك شهرستان و مديران استان يزد از وقوع تصادف در اين مسير پرتردد جلوگيري شود.

به گزارش ايرنا، رضا زارع زاده مهريزي روز يكشنبه به همراه اعضاي شوراي ترافيك شهرستان از نزديك در جريان وضعيت اين مسير پرتردد در بخش مركزي مهريز قرار گرفت و افزود: براي ساماندهي اين جاده بايد مسئولان بيشتر فعاليت كنند.
وي ادامه داد: اين مسير به دليل واقع شدن در مناطق ييلاقي شهرستان همواره به خصوص ايام تعطيل هفته بسيار پر رفت و آمد است و رسيدگي به وضعيت آن موضوع مهمي است.
فرماندار مهريز تصريح كرد: پيگيري مطالبه مردم و ساماندهي جاده با همت و همكاري مسئولان شهرستان، حمايت و همراهي مديران استان در دستور كار است.
زارع زاده مهريزي ابراز اميدواري كرد كه هرچه زودتر طرح ساماندهي جاده با همكاري دهياران و شوراهاي اسلامي منطقه پيگيري و از بروز خسارت و وقوع تصادف در منطقه جلوگيري شود.
اعضاي شوراي ترافيك مهريز از جاده تنگچنار بازديد كردند و مقرر شد ساماندهي اين مسير شامل تعريض، نصب چراغ راهنما و ايجاد دست انداز بر حسب ضرورت در اسرع وقت انجام شود.
چند روز قبل تعدادي از مردم تنگچنار با مسدود كردن اين مسير از مسئولان رسيدگي به وضعيت اين مسير و ساماندهي آن را خواستار شده بودند.
دهستان تنگچنار با 2 هزار و 500 نفر جمعيت در 40 كيلومتري غرب شهر مهريز قرار دارد.
مركز شهرستان 55 هزار نفري مهريز در 30 كيلومتري جنوب شهر يزد واقع شده است.
7536/ 2047/