سرمربي برايتون: جهانبخش فصل آينده استعداد خود را رو مي كند

تهران- ايرنا- «كريس هيوتون» سرمربي تيم برايتون با حمايت از گراقيمت ترين خريد تيمش يعني «عليرضا جهانبخش» تاكيد كرد: جهانبخش استعداد حقيقي خود را فصل آينده نشان مي دهد.

به گزارش ايرنا، نشريه فورفورتو روز يكشنبه نوشت: بدنبال درخشش جهانبخش در ليگ برتر هلند و كسب عنوان آقاي گلي اين رقابت ها در پيراهن آلكمار، باشگاه برايتون وينگر ملي پوش ايراني را با قراردادي به ارزش 17 ميليون پوند خريداري كرد.
با اين حال، وينگر 25 ساله ايراني از ابتداي فصل در باز كردن دروازه حريفان ناكام مانده و از تركيب تيمش در تساوي يك بر يك هفته گذشته مقابل نيوكاسل كنار گذاشته شد.
هيوتون با تضمين احياي جهانبخش در فصل آينده، نسبت به وفق پيدا كردن او و خريد تابستاني آنها يعني «فلورين آنتون» ابراز اطمينان كرد.
هيوتون در اين خصوص اظهار داشت: گاهي اوقات زماني كه بازيكني جديد خريده ايد و گزينه هاي ديگري هم داريد، كار سخت مي شود؛ بسياري از بازيكناني كه در اولين فصل حضور در تيم جديدشان ناكام هستند مي توانند اينگونه استدلال كنند كه در صورتي كه بيشتر به بازي گرفته شوند، به اصطلاح روي غلتك مي افتند.
وي ادامه داد: با اين وجود شما به عنوان سرمربي بايد تلاش كنيد تا براي برقراري تعادل در تيم كاري كه به صلاح است را انجام دهيد؛ در مورد بازيكناني كه گفتم (جهانبخش و آندون)، اطمينان دارم فصل بعد چيزهاي بيشتري از آنها خواهيم ديد.
شكست 3 بر 2 روز گذشته كارديف مقابل كريستال پالاس، ابهامات و ترديدها را در مورد احتمال سقوط كردن برايتون از بين برد و حالا مرغ هاي دريايي آلبيون بدون فشار رواني و ترس از سقوط براي مصاف با توپچي ها به لندن سفر مي كنند و در آخرين بازي فصل در ورزشگاه خانگي (امكس) از منچسترسيتي پذيرايي مي كنند كه براي قهرماني در ليگ برتر جزيره به سه امتياز اين بازي نياز مبرمي دارد.
ورزشي**3991**2024