نتایج اولیه ششمین آزمون استخدامی دولت اعلام شد

تهران- ایرنا- رئیس مركز آزمون جهاد دانشگاهی از انتشار نتایج اولیه ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی دولت از صبح امروز 15 اردیبهشت ماه خبر داد.

سید عزیز آشنا روز یكشنبه در گفت وگو با خبرنگار دانشگاه ایرنا گفت: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های دولتی در سایت مركز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.
وی افزود: داوطلبان با مراجعه به سایت و مشاهده پروفایل خود با استفاده از كد رهگیری می توانند كارنامه را مشاهده كرده و از نتایج اولیه آزمون مطلع شوند. در صورتی كه داوطلبان كد رهگیری را فراموش كرده اند، در سایت كلیدی برای بازیابی كدرهگیری قرار داده شده كه می توانند از آن استفاده و كد رهگیری را دوباره دریافت كنند.
آشنا گفت: اگر داوطلبی در پروفایل خود عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارك معرفی می شوید» را مشاهده كرد به آن معنا است كه جزو معرفی شدگان چند برابر ظرفیت است.
به گفته رئیس مركز آزمون جهاد دانشگاهی، معرفی شدگان چند برابر ظرفیت از روز سه شنبه 17 اردیبهشت ماه می توانند با مراجعه به وبسایت دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، مدارك مورد نیاز و زمان و مكان ارسال مدارك را مشاهده كنند.
وی تاكید كرد: در مرحله نخست مدارك بررسی می شود و این بررسی هیچ گونه حقی برای قبولی در آزمون استخدامی برای داوطلب ایجاد نمی كند.
آشنا افزود: آدرس سایت های دستگاه اجرایی نیز در اطلاعیه مركز آزمون جهاد دانشگاهی قید شده است و بهتر است داوطلبان از جست وجوی سایت در موتورهای جست وجو خودداری كنند تا با سایت های فرعی روبه رو نشوند.
به گفته این مقام مسئول، به دلیل تعداد بالای شركت كنندگان، امكان پاسخگویی حضوری و تلفنی وجود ندارد؛ از این رو در پروفایل داوطلبان گزینه ای برای ثبت درخواست در نظرگرفته شده است تا از تماس تلفنی و مراجعه حضوری جلوگیری شود.
وی با تاكید بر اینكه تنها داوطلبانی كه اطلاعات خود را درست وارد كرده باشند، قادر به ادامه مراحل آزمون استخدامی خواهند بود، عنوان كرد: چنانچه فردی در فرآیند آزمون یا مصاحبه اطلاعات نادرست ارائه كرده باشد، از حضور در مراحل بعدی محروم می شود. مدارك باید كامل و واقعی باشند.
آشنا ادامه داد: مراحل بعدی بررسی داوطلبان و مدارك آنها تا قبولی كامل در آزمون، در اختیار دستگاه های اجرایی است و دعوت برای مصاحبه نیز از سوی آن ها اعلام می شود، اما نتایج نهایی مصاحبه ها سرانجام در پروفایل افراد قرار می گیرد.
به گفته آشنا، اسامی اعلام شده در این مرحله بین دو تا سه برابر ظرفیت اصلی پذیرفته شدگان بسته به مشاغل و دستگاه ها است و این در حالی است كه پذیرفته شدگان نهایی برای ششمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی دولت 4 هزار و 500 نفر خواهند بود.
ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی كشور با حضور ۲۲۷ هزار و ۸۹۱ نفر، 17 اسفند 1397 برگزار شد.
9283**1584