حمله صهیونیست ها به غزه 7 زخمی و یك شهید بر جای گذاشت

تهران – ایرنا- ادامه حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه كه درآخرین مورد آن موجب زخمی شدن دستكم 7 نفر و شهادت یك فلسطینی شد ، تنش میان نظامیان اشغالگر و مقاومت فلسطین در این باریكه را افزایش داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا در غزه، نظامیان صهیونیست یك ماشین را در روستای 'بیت حانون' واقع در شمال نوار غزه هدف قرار دادند كه منجر به زخمی شدن دست كم 7فلسطینی شد. اما دیگر حملات رژیم صهیونیستی در روستای 'بیت لاهیا' واقع در شمال نوار غزه خسارات جانی در پی نداشته است.
توپخانه های رژیم صهیونیستی همچنین مناطقی در شرق شهر 'خان یونس' واقع در جنوب نوار غزه را هدف قرار دادند.
در مقابل مقاومت فلسطین اعلام كرد كه ده ها موشك به سمت شهرك های اطراف نوار غزه پرتاب كرده است.
تاكنون چندین انفجار در نوار غزه رخ داده و سامانه ضد موشكی رژیم صهیونیستی موسوم به 'گنبد آهنین'تلاش می كند حملات را مهار كند.
گردان های 'مقاومت ملی' شاخه نظامی جبهه دمكراتیك آزادی بخش فلسطین با پذیرش مسؤولیت این حملات اعلام كرد كه شهر 'عسقلان' واقع در شمال نوار غزه را هدف حملات موشكی خود قرار داده اند.
این حملات نیروهای مقاومت در پی به شهادت رسیدن چهار فلسطینی در نوار غزه در روز گذشته آغاز شد.

**آماده باش رژیم صهیونیستی در نوار غزه
در پی شهادت چهار فلسطینی در اثر بمباران رژیم صهیونیستی در مركز نوار غزه، نظامیان صهیونیست از ترس پاسخ نیروهای مقاومت به تجاوزهای آن ها در حالت آماده باش به سر می برند.
نظامیان صهیونیست ساحل شهرك ساحلی 'زیكیم' كه در نزدیكی مرزهای نوار غزه است و همچنین خیابان های نزدیك به نوار نوار غزه را مسدود كرده اند.
در همین راستا رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای در رسانه های خود مدعی شد كه این اقدامات برای ارزیابی اوضاع است.
از سویی دیگر اتاق مشترك گروه های مقاومت در غزه اعلام كرده كه آماده پاسخ به جنایت های رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن این چهار فلسطینی هستند.
بالگردهای رژیم صهیونیستی عصر جمعه با بمباران مركز نوار غزه موجب شهادت چهار شهروند فلسطینی و زخمی شدن 3 نفر دیگر شدند.
در همین حال روز جمعه دو نظامی رژیم صهیونیستی بر اثر تیراندازی در غزه زخمی شدند و این رژیم به بهانه این اقدام دست به بمباران غزه زد.
غزه از 13 سال پیش در محاصره نظامیان رژیم صهیونیستی است و در این مدت از ورود غذا و دارو به آن جلوگیری می كنند.
خاورم**3224**1508

سرخط اخبار جامعه