اختصاص شش ميليارد ريال اعتبار براي توسعه ورزشگاه وحدت آستارا

آستارا - ايرنا - رئيس اداره ورزش و جوانان آستارا از اختصاص شش ميليارد ريال اعتبار ملي براي توسعه زمين فوتبال ورزشگاه وحدت اين شهرستان خبر داد.

وحيد خاصي پور روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ايرنا گفت: اين ميزان اعتبار از محل سه درصد درآمد حاصل از صادرات نفت و گاز كشور و با پيگيري هاي نماينده مردم آستارا در مجلس شوراي اسلامي اختصاص يافت.
وي افزود: فنس كشي اطراف زمين فوتبال ورزشگاه وحدت و زيرسازي پيست تارتان در آن به زودي انجام مي شود و تا پايان خردادماه نيز چمن مصنوعي ورزشگاه ايجاد خواهد شد.
وي اضافه كرد: امسال شهرستان آستارا براي نخستين بار يك تيم در ليگ دسته دوم فوتبال كشور خواهد داشت بنابراين زيرسازي و توسعه ورزشگاه امري ضروري است.
خاصي پور ادامه داد: مساحت زمين فوتبال ورزشگاه وحدت هفت هزار و 140 متر مربع است و با تكميل چمن آن، از مشكلات بازي در روزهاي باراني نيز كاسته خواهد شد.
وي در ادامه گفت: اداره ورزش و جوانان آستارا با همكاري سازمان مردم نهاد بانوان خلاق در سال گذشته 30 كارگاه آموزشي در حوزه ازدواج برگزار كرد و به همين منظور هفته گذشته طي آئيني در رشت از اداره ورزش اين شهرستان تقدير شد.
شهرستان مرزي بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در منتهي اليه غرب استان گيلان و همسايگي جمهوري آذربايجان واقع و سه هزار و 500 ورزشكار در 35 هيات ورزشي آن ساماندهي شده است.
7105/2007