مسير افتخار آفريني را يكي پس از ديگري طي مي كنيم

تهران- ايرنا- عضو تيم ملي وزنه برداري زنان گفت: تجربه عالي از نخستين حضور در مسابقات قهرماني بزرگسالان آسيا به ما كمك كرد تا از اين پس، مسير افتخارآفريني را يكي پس از ديگري طي كنيم.

به گزارش ايرنا، رقابت هاي وزنه برداري قهرماني سال 2019 آسيا به عنوان يكي از مراحل گزينشي بازي هاي المپيك 2020 توكيو روزهاي سوم تا هشتم ارديبهشت در شهر نينگبو چين برگزار شد.
«الهام حسيني» ملي پوش وزنه برداري ايران در دسته 71 كيلوگرم در يك ضرب 78 كيلوگرم، دوضرب 98 كيلوگرم و در مجموع 176 كيلوگرم را ثبت كرد و در مجموع در جايگاه ششم آسيا قرار گرفت.
وي روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا، اظهار داشت: تلاش بسياري براي شركت در مسابقات قهرماني آسيا داشتيم و اين تجربه عالي از نخستين حضور در اين رقابت ها به ما وزنه برداران كمك كرد تا از اين پس، مسير افتخارآفريني را يكي پس از ديگري طي كنيم.
نماينده دسته 71 كيلوگرم با بيان اينكه سطح مسابقات بسيار بالا بود، گفت: عرصه رقابت در اين مسابقات بسيار حرفه اي بود و در اين دسته ورزشكاران چين و كره شمالي برترين هاي وزنه برداري جهان هستند كه وزنه زدن در كنار آنان بسيار عالي بود.
وي در پاسخ به اين پرسش كه آيا به كسب مدال در آينده خوشبين است؟ گفت: با تلاش و تمرين زياد به سكوهاي قهرماني نزديك مي شويم و مدال كسب مي كنيم، به ويژه آنكه حضور در اين مسابقات در كسب موفقيت هاي بعدي بسيار مفيد و تاثيرگذار است.
زنان وزنه بردار در مسابقات قهرماني بزرگسالان آسيا موفق شدند در ميان 19 تيم حاضر به جايگاه نهم برسند. اين رقابت ها نخستين تجربه تيم ملي وزنه بر داري زنان كشورمان محسوب مي شود.
ورزشي**9128**1067**