۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵
کد خبر 83300947
۰ نفر
همایش بزرگ پیاده روی در قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت روز معلم، كارگر و آغاز عملیات فتح خرمشهر با حضور جمع كثیری از مردم قزوین برگزار شد.

به گزارش ایرنا، این همایش بزرگ خانوادگی از ساعت 6 روز جمعه از مقابل دانشگاه باراجین به سمت بوستان ملی فدك به مسافت پنج كیلومتر برگزار می شود.
رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان قزوین در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت : این همایش با مشاركت و همراهی استانداری، نیروهای مسلح و تعدادی از نهادها و دستگاه‌های اجرایی قزوین برگزار شده است.
محمد رضایی تصریح كرد: سال گذشته توانستیم 47 همایش پیاده روی را در سطح شهرها، بخش‌ها و روستاهای استان برگزار كرده و سه همایش بزرگ خانوادگی را نیز در شهرهای قزوین، تاكستان و آبیك اجرا كنیم.
به گفته وی، در سال جاری علاوه بر قزوین همایش بزرگ خانوادگی پیاده‌روی را در شهرهای آوج، آبگرم، بویین‌زهرا و البرز برگزار خواهیم كرد.
این مسئول هدف از برگزاری همایش های بزرگ پیاده‌روی را ایجاد نشاط ، شادابی، همدلی و همبستگی اجتماعی با توجه به نیاز مبرم امروز جامعه دانست و اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به شرایط ایده‌آل جوی و مكان مناسب جهت برگزاری این همایش ، امروز را به یكی از بهترین ایام تفریحی و ورزشی برای خانواده های قزوینی تبدیل خواهیم كرد.
رضایی تصریح كرد: با همكاری مسئولان استانی و نهادها و حامیان مالی در این همایش علاوه بر یك دستگاه خودرو، 50 دستگاه دوچرخه، 20 كمك هزینه زیارتی و تعدادی لوازم خانگی و سیم‌كارت‌های دائمی تلفن همراه بین شركت كنندگان توزیع می‌شود .
وی اضافه كرد: از 15 روز گذشته كه در سطح خیابان‌های اصلی و میادین اصلی شهر قزوین اقدام به توزیع برگه‌های قرعه كشی كرده ایم تاكنون 140 هزار برگه بین خانوارهای قزوینی ارائه شده است.
رضایی خاطرنشان كرد: قزوین در بین 13 استان منطقه سه كشور همواره در بخش برگزاری همایش های پیاده روی عنوان نخست را به خود اختصاص داده است.
8054*6101