استاندار آذربايجان غربي نماد مبارزه با فساد است

اروميه - ايرنا - نماينده مردم پيرانشهر و سردشت در مجلس شوراي اسلامي گفت: استاندار آذربايجان غربي نماد مبارزه با فساد بوده و توانسته با مبارزه در اين حوزه، زمينه وحدت در استان و دلسردي دشمنان انقلاب اسلامي را فراهم كند و اين امر شايسته قدرداني است.

رسول خضري روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: استاندار آذربايجان غربي بزرگترين بركت دولت تدبير و اميد براي استان است زيرا با مبارزه عملي با فساد و كوتاه كردن دست مافيا موجب دلگرمي مردم استان شده است.
وي اضافه كرد: «شهرياري» ضمن مبارزه با فساد در تخصيص سهميه هاي سوخت مرزنشيني، عوايد آن را بر خلاف سال هاي گذشته به 75 هزار مرزنشين استان اختصاص داد كه اين اقدام ستودني است.
وي با اشاره به جبران عقب افتادگي مناطق كمتر توسعه يافته استان توسط استاندار، بيان كرد: سفرهاي متعدد «شهرياري» به شهرستان هاي مختلف شمال و جنوب آذربايجان غربي موجي از خوشحالي مردمي به همراه داشت كه مي تواند در ارتقاي سرمايه اجتماعي بسيار موثر باشد.
نماينده مردم پيرانشهر و سردشت در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به تلاش هاي استاندار براي مهار آب هاي مرزي گفت: با اين تلاش و پيگيري ها، زمينه سرمايه گذاري چهار هزار و 200 ميليارد ريالي در بخش مكانيزه آبياري كشاورزي اين 2 شهرستان فراهم شد كه در آينده نزديك به بهره برداري مي رسد.
خضري با تاكيد بر برخورد قاطع دستگاه قضا با فساد در برخي از بخش هاي اقتصادي آذربايجان غربي طي سال هاي گذشته، افزود: اين امر مي تواند موجب دلگرمي شهروندان در مناطق مختلف استان باشد.
وي ديدارهاي مستمر استاندار آذربايجان غربي با سرمايه گذاران داخلي و خارجي براي استفاده از سرمايه هاي آنان در راستاي توسعه استان را يادآوري كرد و ادامه داد: در مدت حضور «شهرياري» در استان شاهد جهش قابل توجه جذب سرمايه گذاري خارجي در شهرستان هاي مختلف بوديم و اكنون آذربايجان غربي يكي از سرآمدان جذب سرمايه گذاري خارجي در كشور است.
به گزارش ايرنا، در يك سال گذشته با مديريت استاندار آذربايجان غربي، زمينه مبارزه با فساد در تخصيص سوخت مرزنشينان استان فراهم شد و ميلياردها تومان از عوايد اين امر به مرزنشينان اختصاص يافت.
9915/2093