۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۴
کد خبر: 83300682
T T
۰ نفر
پازل نیامدن مهمانان نساجی به كنفرانس خبری تكمیل شد

ساری - ایرنا - با غیبت سرمربی صنعت نفت آبادان در كنفرانس خبری پیش مسابقه تیم های لیگ برتری در قائمشهر، پازل بی اعتنایی این مربیان به اصحاب رسانه در مازندران تكمیل شد.

به گزارش خبرنگارایرنا، پائولو سرجیو سرمربی صنعت نفت آبادان كه مهمان تیم نساجی قائمشهر در هفته بیست و هشتم لیگ برتر باشگاههای ایران در این شهر است، در كنفرانس خبری پیش از مسابقه كه قرار بود ساعت 16 و 30 دقیقه عصر امروز پنجشنبه برگزار شود ، حضور نیافت.
مدیر رسانه ای تیم صنعت نفت آبادان در پیامی به خبرنگارانی كه چند ساعت قبل برای انجام این مصاحبه در سالن كنفرانش خبری هیات فوتبال قائمشهر حاضر شده بودند اعلام كرد كه سرمربی تیمشان تمایلی به انجام این مصاحبه ندارد.
این در حالیست كه از لحاظ قانونی سرمربیان تیم های لیگ برتری موظفند در مصاحبه های پیش و پس از مسابقه لیگ برتر باشگاه های ایران شركت كنند و عدم شركتشان جریمه نقدی را برای آنها به دنبال خواهد داشت.
پیش از این نیز امیر قلعه نوعی سرمربی سپاهان، لینكز سرمربی تراكتورسازی، برانكو سرمربی پرسپولیس تهران، یحیی گل محمدی سرمربی پدیده شهر خودرو با وجود برنامه ریزی و اعلام قبلی در مصاحبه پیش از مسابقه شركت نكردند.
بی اعتنایی سرمربیان تیم های لیگ برتری مهمان نساجی قائمشهر در كنفرانس خبری باعث دلخوری خبرنگاران مازنی و اعلام اعتراض به این حركت سرمربیان به فدراسیون فوتبال شده است.
خبرنگاران مازنی خواهان پاسخ در خور شان اصحاب رسانه استان از سوی فدراسیون فوتبال ایران و سازمان لیگ فوتبال شدند.
نایب رئیس هیات فوتبال مازندران شركت سرمربیان لیگ برتری در كنفرانس قبل و بعد از مسابقه فوتبال را اجباری دانست.
هادی خلردی به خبرنگار ایرنا گفت : سرمربیان در صورت غیبت موجه می توانند در مصاحبه پیش و پس از مسابقه شركت نكنند.
تیم نساجی قائمشهر در هفته 28 رقابت های لیگ برتر ساعت 17 عصر فردا میزبان صنعت نفت آبادان است .
هر دو تیم در جدول این رقابت ها 30 امتیازی هستند و صنعت نفت آبادان با تفاصل گل بهتر در رده دهم و نساجی قائمشهر در رده یازدهم جدول 16 تیمی این رقابت ها قرار دارند.
پرسپولیس تهران با 57 امتیاز در رده اول و استقلال تهران با 53 امتیاز در رده دوم قراردارد.
6982/1654