رئيس جمهوري و رئيس مجلس درگذشت مادر كاظم جلالي را تسليت گفتند

تهران- ايرنا- رئيس جمهوري و رئيس مجلس در پيامي درگذشت مادر كاظم جلالي، رئيس مركز پژوهش هاي مجلس شوراي اسلامي را تسليت گفتند.

به گزارش ايرنا از پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري، حجت الاسلام حسن روحاني روز پنجشنبه به مناسبت درگذشت مادر رئيس مركز پژوهش هاي مجلس در پيامي نوشت:مصيبت فقدان والده بزرگوارتان را به جناب عالي و خانواده محترم تسليت مي گويم و از درگاه خداوند متعال براي آن مادر مومنه و فداكار رحمت واسعه الهي، براي عموم بازماندگان صبر و اجر و براي شما سلامتي و مزيد توفيق خدمت مسالت دارم.
علي لاريجاني، رئيس مجلس شوراي اسلامي و محمدجواد ظريف وزير امور خارجه نيز در پيام هاي جداگانه اي درگذشت مادر جلالي را تسليت گفتند.
در پيام رئيس مجلس آمده است: درگذشت والده مكرمه تان را به جناب عالي و خانواده محترم تسليت گفته، براي آن بانوي فاضله رحمت و مغفرت و براي بازماندگان صبر و اجر ازدرگاه خداوند متعال مسئلت مي كنم .
ظريف نيز در پيامي درگذشت والده رئيس مركز پژوهش هاي مجلس شوراي اسلامي و نماينده مردم تهران را تسليت گفت و براي روح آن مرحومه آرامش و براي ايشان و ساير بازماندگان صبر و اجر مسالت كرد.
جلالي نماينده مردم تهران، ري، ‌شميرانات،‌ اسلامشهر و پرديس و همچنين عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي است.
اجتمام *1003* 3063

سرخط اخبار سیاست