استاندار: اجازه خودنمايي به اراذل و اوباش را نمي دهيم

همدان- ايرنا- استاندار همدان با تاكيد بر اينكه همدان از امن ترين استان هاي كشور است گفت: اجازه خودنمايي به اراذل و اوباش را نمي دهيم.

سيد سعيد شاهرخي روز پنجشنبه در يادواره سرداران و 212 شهيد فرهنگي استان همدان، با انزجار از حادثه روز شنبه و كشته شدن طلبه اي در همدان از نيروي انتظامي، نيروهاي اطلاعاتي، امنيتي و سپاه براي به هلاكت رساندن قاتل شرور قدرداني كرد.
وي با اشاره به اينكه در اين استان در همه قوا، وحدت و يكپارچگي وجود دارد، تاكيد كرد: در برنامه اي فوري، به سرعت استان را از حضور اراذل و اوباش پاكسازي خواهيم كرد و اجازه نمي دهيم امنيت استان را به خطر بياندازند.
شاهرخي با گراميداشت 12 ارديبهشت روز معلم اظهار داشت: ارج نهادن به مقام شامخ معلم و ارج نهادن به علم و دانش از وظايف همه مردم و مسئولان است.
وي عنوان كرد: شهيد مطهري استاد كم نظير، نو انديش، با تفكر و به روز بود و آثار ارزشمند وي مرجعي براي تعليم و تربيت دانشگاه ها است.
استاندار همدان تاكيد كرد: امروز هدايت، پيشرفت و توسعه كشور در گرو تعليم و تربيت فرزندانمان در آموزش و پرورش است.
وي با بيان اينكه جامعه فرهنگي ما از ديرباز در همه زمينه ها حضور اثر بخش داشته است، ادامه داد: چهار هزار و 600 شهيد فرهنگي و 36 هزار دانش آموز فرهنگي حاصل تعهد جامعه فرهنگي به انقلاب اسلامي است.
شاهرخي اضافه كرد: اگر ما توطئه هاي مختلف را پشت سر گذاشته ايم حاصل خون پاك شهداست كه تضمين كننده انقلاب اسلامي هستند.
يادواره سرداران و 212 شهيد فرهنگي استان همدان با حضور وزير آموزش و پرورش، نماينده ولي فقيه در همدان، مسئولان و جمعي از فرهنگيان اين استان همزمان با 12 ارديبهشت روز معلم در حسينيه امام خميني (ره) همدان برگزار شد.
9904/2087