متخصصان فضای مجازی در 'پیام آورد' رقابت می كنند

تهران- ایرنا- متخصصان جوان كشور در«رویداد نوآورانه پیام‌آورد» برای ارتقاء سطح پیام‌رسان‌های ایرانی، گرد هم آمده و رقابت می كنند.

به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا، مجموعه رقابت‌های تخصصی فن ‌آورد با همكاری انجمن توسعه‌گران فضای مجازی پاك، رویدادی دو روزه ( 12 و 13 اردیبهشت امسال ) است كه با عنوان « رویداد نوآورانه پیام‌آورد» دردانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود و متخصصان جوان حوزه فضای مجازی در سه زمینه كسب‌وكار، طراحی واسط كاربری (UI/UX) و شمتا (شبكه مجازی تراز ایرانیان) به رقابت خواهند پرداخت.
در این رویداد رقابت‌محور كه طی روزهای آینده برگزار خواهد شد، شركت‌كنندگان تحت عنوان حل مشكلات پیام‌رسان‌های ایرانی كه اصلی‌ترین چالش مدنظر برای استفاده از فضای مجازی پاك است و خود نقش به سزایی در حل برخی مشكلات اجتماعی و فرهنگی دارد، در جهت این مهم همكاری می كنند.
درجریان برگزاری این رویداد، بعد از انجام فراخوان و برگزاری آزمون اینترنتی از هزاران متخصص مشتاق، حدود 100 نفراز دانشجویان و متخصصان حوزه‌های مدیریت، فناوری اطلاعات و هنر، برای شركت در مرحله حضوری این رقابت انتخاب شدند.
دعوت از نخبگان و به چالش كشیدن آن‌ها برای حل چالش‌ها و مسائل در حوزه‌های گوناگون از جمله رویكردهای موثری است كه در سال‌های اخیر در سراسر دنیا مورد توجه قرار گرفته و یكی از كارآمدترین روش‌ها برای غلبه بر چالش‌های تخصصی صنایع و زمینه‌های گوناگون است. این روش در طول سالیان اخیر توسط مجموعه رویدادهای نوآورانه «فن‌آورد» در كشورما نیز پیاده‌سازی شده و مورد استقبال صاحبان صنایع و نخبگان و متخصصان كشور قرار گرفته است.
اختتامیه رویداد پیام‌آورد شنبه مورخ 14 اردیبهشت از ساعت 10 تا 12 در سالن آمفی‌تئاتر مركزی دانشگاه شریف با حضور سعید سهراب‌پور رئیس اسبق دانشگاه صنعتی شریف و بنیاد ملی نخبگان، رسول جلیلی عضو شورای عالی فضای مجازی، محمد حسین قمری رئیس مجموعه رقابت‌های تخصصی فن آورد، مرتضی رحیمی مدیر پیام‌رسان سروش، محسن غفاری مدیر پیام‌رسان ایتا، عباس محمدخانی مدیر پیام‌رسان درسا و مصطفی انوشه نماینده تلگرام طلایی و هاتگرام برگزار خواهد شد.
در روز اختتامیه، از برگزیدگان این مرحله تقدیر خواهد شد.
علمی ** 9340**1485