رونق تولید با همت كارگران تلاشگر محقق می شود

اراك - ایرنا - استاندار مركزی گفت: تحقق شعار رونق تولید با راهبری مدیران و همت كارگران در عرصه های مختلف صنعتی فراهم می شود.

سید «علی آقازاده» در پیامی كه نسخه ای از آن روز چهارشنبه به مناسبت 11 اردیبهشت روز جهانی كار و كارگر در اختیار ایرنا قرار گرفت، افزود: كارگران بازوان حركت جامعه به سوی رشد، تعالی و شكوفایی هستند و بی شك بخش عظیمی از پیشرفت‌های حاصل شده در مسیر اقتصادی كشور به بركت ایثار و مجاهدت این قشر جامعه است.
در این پیام آمده است: هر جامعه ‌ای كه از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند كارگران استفاده بهتری نماید، به توسعه و پیشرفت بیشتری دست خواهد یافت.
استاندار مركزی در این پیام افزوده است: كارگرانی كه در طول مبارزات ستم شاهی ملت ایران، دوران هشت سال دفاع مقدس و عرصه های مختلف سازندگی نقش به سزایی داشته اند در دست یابی به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز سهم عمده ای ایفا می كنند.
پیام آورده است: امید است در سال «رونق تولید» و در راستای سیاست ها و فضای سازنده ایجاد شده با تلاش كارگران شریف، این سربازان عرصه كار و تلاش، گام های بزرگ دیگری در راه توسعه، رونق، پیشرفت و كسب دستاوردهای عظیم اقتصادی برای ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته شود.
از جمعیت یك میلیون 400 هزار نفر ساكن در استان مركزی، 975 هزار نفر به شكل مستقیم وابسته به جامعه كارگری هستند.
6991/3075

سرخط اخبار استان‌ها