عضو تيم وزنه برداري زنان: براي مدال آوري تا پاي جان مي جنگم

تهران- ايرنا- عضو تيم ملي وزنه برداري زنان گفت: تا پاي جان مي جنگم تا بتوانم روزي در رقابت با حريفان مدال آوري كنم و پرچم سرزمينم را در مسابقات بين المللي به اهتزاز درآورم.

به گزارش ايرنا، رقابت هاي وزنه برداري قهرماني سال 2019 آسيا به عنوان يكي از مراحل گزينشي بازي هاي المپيك 2020 توكيو روزهاي 3 تا 8 ارديبهشت در شهر نينگبو چين برگزار شد.
تيم ملي وزنه برداري زنان ايران در نخستين حضور تاريخي خود در اين مسابقات در مجموع تيمي در رده نهم قرار گرفت.
«مريم زارع» نماينده وزنه برداري زنان ايران در گروه A دسته 59 كيلوگرم در رده هشتم آسيا جاي گرفت. وي 64 كيلوگرم در يك ضرب و 77 كيلوگرم در دوضرب 77كيلوگرم مجموع 141 كيلوگرم را به ثبت رساند.
اين وزنه بردار روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: در كنار بهترين ها بر روي تخته رفتن و وزنه زدن در مسابقات آسيايي يكي از شيرين ترين تجربه هاي زندگيم بود.
اين وزنه بردار با بيان اينكه از تك تك ثانيه هاي حضور در اين رقابت ها لذت بردم، افزود: سطح اين رقابت ها بسيار بالا بود و در دسته اي كه شركت كردم ركوردهاي دنيا جابه جا شد.
زارع ادامه داد: كسب مقام در اين مسابقات برايم سخت بود اما هنگامي كه قدرت بالاي حريفان آسيايي را و عظمت برگزاري اين رقابت ها را با حضور چنين وزنه برداراني ديدم، براي رسيدن به موفقيت و كسب مقام انگيزه ام بسيار زياد شد.
اين عضو تيم وزنه برداري در پاسخ به اين پرسش كه آيا مي توانيد در مسابقات بعدي با وجود چنين حريفان قدرتمندي مدال كسب كند، گفت: تا پاي جان مي جنگم تا بتوانم روزي در رقابتي تنگاتنگ با اين حريفان قدرتمند مدال آوري كنم و اينگونه باعث افتخار ايران شوم و پرچم سرزمينم را در مسابقات بين المللي بالا ببرم.
ورزشي**9128**1067**