نمايشگاه صنايع وابسته فرش ماشيني در كاشان گشايش يافت

كاشان - ايرنا - چهارمين نمايشگاه بين المللي صنايع وابسته فرش ماشيني با حضور فرماندار، جمعي از مسوولان و صاحبان صنايع شامگاه سه شنبه در دانشگاه آزاد اسلامي كاشان كار خود را آغاز كرد.

مسوول اين نمايشگاه در گفت و گو با ايرنا بيان كرد: شركت هاي فعال در بخش تاسيسات، الكترونيك، قطعات و ماشين آلات از جمله شركت كنندگان در اين نمايشگاه براي شناساندن بهتر خدمات صنعتي به توليدكنندگان فرش ماشيني شهرستان هاي كاشان و آران و بيدگل هستند.
ميثم نوابي پور با اشاره به حضور 30 شركت در غرفه هاي گوناگون اين نمايشگاه افزود: فعاليت نزديك به يكهزار واحد توليدي فرش ماشيني در شهرستان هاي كاشان و آران و بيدگل ظرفيت مناسبي براي برپايي اين نمايشگاه جهت نمايش دستاوردها است.
وي عنوان كرد: علاقه مندان براي بازديد از نمايشگاه مي توانند روزانه از ساعت 15 تا 21 به سالن سپيده كاشاني دانشگاه آزاد مراجعه كنند.
به گفته وي، چهارمين نمايشگاه بين المللي صنايع وابسته فرش ماشيني كه با همكاري مركز پژوهش هاي فرش ماشيني دانشگاه آزاد اسلامي كاشان برپا شده، تا سيزدهم ارديبهشت ادامه دارد.
بيش از 800 واحد توليد فرش ماشيني در شهرستان هاي كاشان و آران و بيدگل با عرضه سالانه بيش از 50 ميليون مترمربع فرش، افزون بر 50 درصد از توليد و صادرات صنعت فرش كشور را انجام مي دهند.
8123

سرخط اخبار استان‌ها