۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۴۷
کد خبر: 83298408
۰ نفر
رییس سازمان لیگ فوتبال:مسابقات لیگ فصل آینده بهتر برگزار می شود

كرج - ایرنا - رییس سازمان لیگ فوتبال گفت: فصل آینده مسابقات به نحو بهتری برگزار و در رابطه با نظم و انضباط بازی ها سعی می كنیم كه سختگیری بیشتری داشته باشیم .

به گزارش ایرنا، حیدر بهاروند شامگاه سه شنبه در حاشیه اختتامیه بازی های لیگ دسته یك فوتبال كشور در ورزشگاه انقلاب كرج در گفت وگو با خبرنگاران افزود: این فصل سطح مسابقات خیلی بالاتر از فصل گذشته بود و نظم خوبی به ویژه در هفته های پایانی داشت.
وی با بیان اینكه نظارت خوبی نیز در 6 هفته پایانی بر رقابت ها وجود داشت، گفت: تمام تلاش كمیته های اخلاقی، حراست فدراسیون فوتبال، ناظران و كمیته داوران كه به صورت مرتب بازی ها را رصد می كردند این بود كه در این مسابقات حقی از كسی ضایع نشود.
بهاروند گفت: تیم هایی كه بالا آمدند حقشان بود، تیم های دیگر نیز حق داشتند اما هفته های پایانی مشخص كرد كه چه تیم هایی بالا بیایند.
وی با اشاره به اینكه همكاری باشگاه برای ما مهم است اظهار داشت: باشگاه ها و هیات های فوتبال استان ها اگر همكاری نكنند نمی توانیم به نحو خوبی بازی ها را برگزار كنیم .
هفته پایانی لیگ دسته یك كشور، عصر سه شنبه در كرج برگزار شد، در این بازی تیم های گل ریحان گل گهر سیرجان به مصاف یكدیگر رفتند كه در نهایت با نتیجه یك بر صفر به سود گل گهر به پایان رسید.
صعود گل گهر سیرجان از هفته پیش به لیگ برتر كشور مسجل شده بود و پس از كسب این برد نیز در صدر جدول لیگ دسته یك كشور قرار گرفت.
تیم فوتبال گل ریحان البرز نیز با 48 امتیاز در مكان سوم جدول لیگ دسته یك كشور قرار گرفت.
7414/ 6155