فرماندار تبریز: بازیكنان تیم پرسپولیس در امنیت كامل هستند

تبریز - ایرنا - فرماندار تبریز با اشاره به انتشار خبری مبنی بر حمله به اتوبوس حامل بازیكنان پرسپولیس در مسیر حركت از فرودگاه تبریز به سمت هتل محل اقامت شان گفت: اتفاق خاصی نیفتاده و بازیكنان این تیم در آرامش و امنیت كامل به سر می برند.

بهروز مهدوی سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هواداران تیم فوتبال تراكتورسازی نشان داده اند كه مهمان نوازند و بازی این تیم با پرسپولیس نیز فردا چهارشنبه در آرامش و امنیت كامل برگزار می شود.
وی افزود: بازیكنان تیم فوتبال پرسپولیس با آرامش كامل در هتل محل اقامت شان در حال استراحتند و هواداران فهیم تراكتورسازی نیز فردا با ارایه یك نمایش اخلاقی، میهمان پذیری و میهمان نوازی مردم آذربایجان شرقی را اثبات می كنند.
در همین حال معاون اجتماعی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی نیز به خبرنگار ایرنا گفت: اتفاق خاصی برای اتوبوس حامل بازیكنان تیم فوتبال پرسپولیس در مسیر حركت از فرودگاه به هتل محل اقامت آنها نیفتاده است.
سرهنگ هاشم شعفی با اشاره به انتشار خبری با عنوان حمله به اتوبوس بازیكنان تیم پرسپولیس در تبریز افزود: یك نفر از فاصله دور اقدام به سنگ پرانی به سوی اتوبوس كرد كه بلافاصله توسط پلیس دستگیر شد.
وی اضافه كرد: پلیس در آمادگی كامل برای كمك به برگزاری بازی تیم های فوتبال تراكتورسازی و پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام در یك فضای دوستانه به سر می برد.
ساعتی قبل خبری بدون منبع مبنی بر حمله 2 نفر به اتوبوس بازیكنان پرسپولیس در تبریز، شكسته شدن شیشه اتوبوس و دستگیری حمله كنندگان توسط پلیس منتشر شد.
تراكتورسازی و پرسپولیس فردا چهارشنبه ساعت 17 در ورزشگاه 70 هزار نفری یادگار امام تبریز به مصاف هم می روند.
518/6120