۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۰۵
کد خبر: 83298365
۰ نفر
ساخت واحدهای مسكونی ماژین هفته آینده آغاز می شود

ایلام - ایرنا - رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی گفت: كار ساخت واحدهای مسكونی تخریب شده بخش ماژین بر اثر سیلاب از هفته آینده آغاز می شود.

به گزارش ایرنا، علیرضا تابش عصر سه شنبه در بازدید از مناطق سیل زده بخش ماژین دره شهر و مراسم كلنگ زنی احداث نخستین واحد مسكونی روستایی آسیب دیده از سیل در روستای شوره بخش ماژین اظهار داشت: بنیاد مسكن وضعیت تمام مناطق سیل زده استان از جمله بخش ماژین در شهرستان دره شهر را بررسی و آماده ساخت و تعمیر واحدهای مسكونی مردم است.
وی تصریح كرد: بخشی از واحدهای مسكونی مردم باید جابجا شود كه این مهم نیازمند همكاری مردم است كه در صورت داشتن زمین در مناطق دیگر نسبت به ساخت مسكن اقدام كنند.
رئیس بنیاد مسكن افزود: بخشی از واحدها تعمیری هستند كه بنیاد مسكن تعمیر این واحدها را بزودی آغاز می كند و هیج مشكلی در این زمینه وجود ندارد.
تابش با اشاره به اینكه وام های بلاعوض بزودی به مردم مناطق سیل زده ماژین و دیگر مناطق استان پرداخت می شود، یادآور شد: از هفته آینده كار ساخت واحدهایی كه بر اثر سیلاب تخریب شده و نیاز به بازسازی مجدد دارند، كلید می خورد.
وی اضافه كرد: تمام زیرساخت و امكانات بنیاد مسكن برای ساخت واحدهای مسكونی مردم ماژین و روستاهای این منطقه آماده است.
رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی ادامه داد: مردم این روستاها نگران ساخت و ساز نباشند، بطور قطع بنیاد مسكن پای كار است و فقط بعضی از روستاها باید جابجا شوند كه این مهم نیز با همكاری مردم انجام خواهد شد.
7177/6034