آلومینیوم اراك در ایستگاه پایانی سرخپوشان پاكدشت را شكست داد

اراك - ایرنا - تیم فوتبال آلومینیوم اراك عصر سه شنبه در چارچوب رقابت های هفته سی و چهارم و آخرین هفته لیگ دسته یك فوتبال كشور(آزادگان) میزبان سرخپوشان پاكدشت بود كه حریف خود را با نتیجه سه بر یك شكست داد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال آلومینیوم اراك در این دیدار در مجموعه ورزشی 15 هزار نفری امام خمینی(ره) اراك و با تركیب «مسعود پور محمد»، «رامتین سلیمانزاده»، «مجید عیدی»، «ابوالفضل قربانی»، «مهدی تركمان»، سید «مهدی حسینی»، «ایمان باصفا»، «وحید فارغ»، «عباس یحیی بیگی»، «پوریا آریا كیا» و «حجت اسلامی» مقابل سرخپوشان پاكدشت حاضر شد.
آلومینیوم اراك مقابل حریف خود بازی تهاجمی و رو به جلویی را به نمایش گذاشت و از ابتدای رویارویی، موقعیت های ارزشمندی را در دقایق نخست دیدار از دست داد.
در دقیقه 35 این بازی تیم سرخپوشان پاكدشت روی اشتباه مدافعان تیم آلومینیوم اراك به پنالتی دست یافتند و «شاهین مجیدی» مهاجم این تیم توانست در دقیقه 35 بازی تیم خود را با نتیجه یك بر صفر به پیش ببرد.
دقایقی بعد از به ثمر رسیدن گل تیم سرخپوشان، تیم فوتبال آلومینیوم نیز در یك فرصت مشابه به یك پنالتی دست یافت اما به دلیل ایجاد درگیری و تنش به وجود آمده، داور بازی «حجت اسلامی» بازیكن آلومینیوم را از زمین اخراج كرد.
در نهایت «ایمان با صفا» موفق شد ضربه پنالتی را به گل تبدیل كند و نیمه نخست بازی با تساوی به پایان رسید.
در نیمه دوم بازی اما تیم آلومینیوم اراك بازی تهاجمی و رو به جلو را در دستور كار خود قرار داد و با جایگزین شدن «میثم آقایی» به جای «وحید فارغ » قدرت تهاجمی این تیم بیشتر شد تا در نهایت «ایمان باصفا» در دقیقه 50 بازی دومین گل خود و تیم آلومینیوم را به ثمر رساند.
تیم آلومینیوم اراك بعد از به ثمر رساندن گل دوم با روحیه مضاعف توپ و میدان را در اختیار گرفت تا «میثم آقایی» بازیكن با تجربه این تیم در دقیقه 80 بازی، سومین گل آلومیینوم را به ثمر رساند.
این دیدار در نهایت با نتیجه سه بر یك به سود تیم آلومینیوم اراك به پایان رسید.
تیم فوتبال آلومینیوم اراك با 48 امتیاز در رده چهارم لیگ دسته یك فوتبال كشور قرار گرفت.
3017/3075