۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۰۶
کد خبر: 83298291
۰ نفر
سرمربي ذوب آهن: از بازيكنانم راضي هستم

اصفهان- ايرنا- سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: در ديدار با سايپا از عملكرد بازيكنانم راضي هستم البته با تمركز بيشتر مي توانستيم نتيجه بگيريم.

به گزارش ايرنا، عليرضا منصوريان شامگاه روز سه شنبه پس از شكست 2 بر صفر تيمش مقابل سايپا كرج در ديدار معوقه از هفته هيجدهم ليگ برتر فوتبال ايران در نشست خبري، از هواداران به دليل حضور در ورزشگاه و حمايت از تيم ذوب آهن قدرداني كرد.
وي اين پيروزي را به علي دايي تبريك گفت و افزود: در مجموع از عملكرد بازيكنانم در اين ديدار راضي هستم زيرا ما روي حدادي فر كاپيتان تيم، ريسك زيادي براي بازي كردن مي كنيم.
منصوريان ادامه داد: در اين ديدار تيم ما با گلي كه خورديم عقب افتاد و سعي ما بر اين بود كه به بازي برگرديم ولي نشد و متاسفانه بازي را به تيم سايپا واگذار كرديم.
وي با بيان اين كه قاسم حدادي فر شاه مهره ما در ميانه زمين بازي است، تصريح كرد: در اين ديدار نتيجه خيلي براي تيم ما اهميت داشت و تيم حريف مي دانست در زمين چه مي خواهد و پيروز شد.
سرمربي ذوب آهن با بيان اينكه بيشتر مالكيت توپ از تيم ما بود ، گفت: اين شكست تلنگر خوبي براي تيم بود تا در كربلا بهتر بازي كنيم و شكست نخوريم.
وي بيان كرد: من زماني كه از تيم نفت به اصفهان مي آمدم سكوهاي ورزشگاه هميشه پر مي شد ولي متاسفانه ديگر چنين نيست و هواداران در نتيجه گيري تيم مهم هستند.
منصوريان با بيان اين كه در اين شرايط سخت اقتصادي بايد براي انتقال هواداران در نقاط مختلف شهر سرويس گذاشت ، تصريح كرد: اميدوارم در ديدار بعدي در كربلا با تلاش بازيكنان پيروز ميدان شويم.
تيم سايپا با كسب هر سه امتياز اين ديدار 35 امتيازي شد و به رده هفتم جدول رده بندي اين رقابت ها صعود كرد.
تيم ذوب آهن كه پانزده بازي را بدون شكست پشت سرگذاشته بود، با اين شكست با 33 امتياز در رده هشتم باقي ماند.
8114/6026/