۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۷
کد خبر: 83298263
۰ نفر
سرمربی سایپا: شناخت باعث پیروزی ما مقابل ذوب آهن شد

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: شناخت كافی از تیم فوتبال ذوب آهن باعث پیروزی ما در این دیدار شد.

به گزارش ایرنا، علی دایی شامگاه روز سه شنبه پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان در چارچوب دیدار معوقه از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران در نشست خبری، افزود: ما از تیم ذوب آهن شناخت كافی داشتیم و این موضوع باعث پیروزی ما شد.
وی یكی بهترین بازی های تیمش را دیدار امروز اعلام كرد و اظهارداشت: تیم وقتی صاحب توپ می شد به خوبی حمله می كردیم و موقعیت های زیادی را در هیجده قدم به دست آوردیم كه توانستیم 2 گل بزنیم.
سرمربی سایپا به غیرت بازیكنانش تبریك گفت و خاطرنشان كرد: تنها تر از همیشه هستیم و از مسئولان باشگاه كسی سراغ ما را نمی گیرد و به تمرین ما سر نمی زنند.
دایی با ابراز رضایت از عملكرد دفاعی تیمش تصریح كرد: آقای هاشمی كه چندین سال در باشگاه حضور داشتند همه طریق از تیم ما حمایت كردند ولی كسی پشت سایپا نیست.
وی با بیان این كه سه دیدار دیگر برای تیم ما باقی مانده است، اظهارداشت: در این دو سالی كه تیم سایپا هسیتم با كمترین بودجه داریم كار می كنیم و بازیكنان بزرگی همانند ترابی و دانشگر را تربیت كردیم، حتی برخی از بازیكنان هنوز نیمی از قراردادشان را گرفتند.
دایی كار كردن در این تیم را دشوار دانست و بیان كرد: مسئولان تیم به وعده های خود عمل نمی كنند و می خواهم فصل تمام شود بروم چون خیلی به من فشار آمد.
تیم سایپا با كسب هر سه امتیاز این دیدار 35 امتیازی شد و به رده هفتم جدول رده بندی این رقابت ها صعود كرد.
تیم ذوب آهن نیز كه پانزده بازی را بدون شكست پشت سرگذاشته بود، با این شكست با 33 امتیاز در رده هشتم باقی ماند.
8114/6026/