۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۸
کد خبر: 83297344
۰ نفر
وزیر اطلاعات: آرامش و آسایش نیاز امروز جامعه است

زنجان- ایرنا- وزیر اطلاعات گفت: چیزی كه اكنون مردم به آن نیاز دارند، وجود آرامش و آسایش در جامعه است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید محمود علوی روز سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان افزود: ائمه جمعه در كشور در بطن جامعه قرار دارند و به جامعه آرامش می بخشند.
حجت الاسلام علوی گفت: نقش مثبت و هدایت خوب مسئولان در جهت خدمت رسانی به آحاد جامعه، بیانگر عزم آنهاست كه این قابل تقدیر بوده و استان زنجان نیز از نظر دیانت، سخت كوشی و دانش سرآمد است.
وزیر اطلاعات به خصوصیات امام جمعه زنجان اشاره و تصریح كرد: حجت الاسلام خاتمی از افرادی هستند كه در امواج پر تلاطم انقلاب توانسته اند به خوبی هدایت امور را در دست داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: حواشی استان زنجان با همدلی و آرامش موجود، نسبت به سایر استان ها كمتر است و با تعاملی كه مسئولان دارند، مسائل حل می شود.
حجت الاسلام علی خاتمی تاكید كرد: همه ما باید بدانیم كه در یك كشتی قرار گرفته ایم و باید منش رهبر معظم انقلاب را الگوی رفتاری خود قرار دهیم.
حجت الاسلام خاتمی به سیل اخیر در كشور و شدت بارش ها در استان اشاره و تاكید كرد: به دلیل آمادگی مسئولان و دستگاه های متولی هنگام وقوع بارش ها مشكل خاصی در این استان به وجود نیامد.
وی به نقش مهم امنیت و تامین آن توسط نهادهای امنیتی اشاره كرد و افزود: مدیران كل اطلاعات زنجان در ادوار مختلف عملكرد موثر و مثبتی داشته اند و حضور حجت الاسلام علوی در راس این وزارتخانه مایه دلگرمی است.
به گزارش ایرنا، وزیر اطلاعات برای شركت در مراسم تودیع و معارفه مدیران كل اطلاعات زنجان به این استان سفر كرده است.
3088/6085