كارگران سرباز خط مقدم جبهه اقتصادی و تولید كشور هستند

سنندج - ایرنا - رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: كارگران امروز در خط مقدم جبهه اقتصادی و عرصه تولید كشور هستند و نقش اصلی را در این عرصه بر عهده دارند.

به گزارش ایرنا، سردار پاسدار احمد حق طلب روز دوشنبه در اجلاسیه شهدای كارگر كردستان اظهار داشت: كارگران در همه عرصه ها پیشگام بوده اند و اوایل انقلاب، زمان جنگ و بعد از آن همیشه با بصیرت در مقابل دشمن ایستاده و توطئه های آنها را بر ملا كرده اند.
وی با اشاره به اینكه زمان آن رسیده كه مسئولان به قشر كارگر توجه ویژه داشته باشند، اضافه كرد: امروز بحث رونق تولید در صدر همه موضوعات مهم نظام اسلامی قرار دارد.
سردار حق طلب افزود: مسئولان باید با حمایت و پشتیبانی از بخش های مختلف و فراهم كردن زمینه برای سرمایه گذاری حمایت همه جانبه در این راستا داشته باشند.
وی یادآور شد: مردم با خرید كالای ایرانی موجب رونق تولید، توسعه اقتصادی كشور و فراهم شدن شرایط خوب برای زندگی كارگران می شوند البته امروز تحمل سختی ها و تنگناهای اقتصادی نوید پیروزی بزرگ در آینده است.
سردار حق طلب تاكید كرد: براساس اسناد موجود در این بنیاد در زمان هشت سال جنگ تحمیلی بیش از 40 كشور بزرگ جهان كه دارای به روز ترین سلاح ها بودند به رژیم متجاوز بعث سلاح می فروختند.
وی با بیان اینكه در آن زمان كه دست ایران خالی بود بهترین و مجهزترین سلاح های دنیا در اختیار صدام قرار می گرفت، افزود: جمهوری اسلامی ایران به تعداد رزمندگان خود حتی سلاح انفرادی در اختیار نداشت.
سردار حق طلب با بیان اینكه نباید از مقابله و ایستادگی با دشمن ترسید، یادآور شد: تاریخ به جامعه اسلامی ثابت كرده كه هر زمان در مقابل دشمن ایستادگی كرده و تن به فشارهای آنها نداده، پیروزی شده است.
در این مراسم همچنین از اِلِمان شهید علی اصغر بهاری از شهدای شاخص حوزه كارگری كردستان، پوستر كنگره 5400 شهید استان كردستان و كتاب، فیلم و مستندات شهدای كارگر این استان رونمایی شد.
7349/9102