دوچرخه سوار ملی پوش زنجانی از ادامه مسابقات آسیایی بازماند

زنجان - ایرنا - رئیس هیات دوچرخه سواری استان زنجان گفت: دوچرخه سوار ملی پوش این استان در رقابت های دوچرخه سواری استقامت جاده ای قهرمانی آسیا، با بدشانسی از ادامه مسابقات بازماند و در جایگاه سی و دوم قرار گرفت.

فرهاد عصفوری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یكی از چرخهای دوچرخه، مهدی سهرابی كه از امیدهای تیم ملی دوچرخه سواری ایران در پیكارهای ازبكستان بود در حین مسابقه، پنجر شده و این دوچرخه سوار بر زمین افتاد.
وی اظهار داشت: متاسفانه این سانحه باعث شد این ركابزن صاحب نام و با تجربه، شانس پیروزی در این دوره از رقابت ها را دست بدهد.
عصفوری تصریح كرد: مهدی محمدی، دیگر دوچرخه سوار ملی پوش معلول و جانباز زنجانی نیز در كلاس خود كه C5 است عنوان نخست را كسب كرد اما با توجه به ادغام كلاس های C1 تا C5 در جایگاه پنج قرار گرفت.
به گزارش ایرنا، مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا از سوم اردیبهشت امسال، قریب یك هفته در تاشكند ازبكستان و در بخش جاده و 2 در رشته استقامت و تایم تریل انفرادی برگزار شد.
مهدی سهرابی در رده سنی بزرگسالان و در رشته استقامت و تایم تریل و مهدی محمدی نیز در بخش دوچرخه سواری جانبازان و معلولان كه در رشته تایم تریل بود، رقابت كردند.
6084/6085