پليس انگليس به دنبال منتشر كننده اينترنتي عكس جسد «سالا»

تهران- ايرنا- پليس انگليس از آغاز تحقيقات در خصوص چگونگي انتشار تصويري از جسد «اميليانو سالا» بازيكن فقيد آرژانتيني خبر داد.

به گزارش ايرنا، خبرگزاري رويترز روز يكشنبه نوشت: مهاجم 28 ساله آرژانتيني 21 ژانويه 2019 براي ملحق شدن به تيم جديدش يعني كارديف سيتي، با هواپيماي تك موتوره شركت «پايپر ماليبو» از نانتس در غرب فرانسه عازم ولز شد كه هواپيماي مذكور در بين راه و بر فراز كانال مانش از رادار برج مراقبت خارج شد.
پس از جستجوهاي فراوان لاشه هواپيما سرانجام در روز سوم فوريه پيدا و جسد سالا سه روز بعد از آب بيرون كشيده و اواخر همان ماه براي خاكسپاري به آرژانتين منتقل شد.
در اين بين، پليس بريتانيا در بيانيه اي اعلام كرد: مطلع شديم كه تصويري از يك جسد كه براساس گزارش ها منتسب به سالا است در فضاي مجازي منتشر شده و تنفر عمومي را از شخص منتشر كننده به همراه داشته است.
در ادامه بيانيه آمده است: بديهي است كه خانواده سالا در شرايط بسيار سختي به سر مي برند و نبايد با چنين رفتارهايي درد آنها را دوچندان كنيم؛ در حال رسيدگي به اين حادثه هستيم و با همكاري چندين آژانس قصد داريم چگونگي و همچنين عوامل انتشار اين عكس را شناسايي كنيم.
ورزشي**3991**9118**

سرخط اخبار ورزش