۸ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۲
کد خبر: 83294625
۰ نفر
كارگران سربازان نظام در جنگ اقتصادی هستند

قزوین - ایرنا - رییس سازمان بسیج كارگری گفت: كارگران واحد‌های تولیدی و كارخانجات به عنوان سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی در جنگ اقتصادی علیه دشمن نقش آفرینی می‌كنند.

به گزارش ایرنا، علی حسین رعیتی فرد روز یكشنبه در یادواره 300 شهید كارگری استان قزوین در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر الوند افزود: كارگران در شرایط حساس كنونی باید با تلاش ویژه از خود مجاهدت نشان داده و اجازه ندهند كه تولید و رونق اقتصادی كشور از حركت باز بماند.
وی اضافه كرد: امروز كارخانجات و واحد‌های تولیدی ما یك سنگر در مقابل جنگ اقتصادی دشمن هستند و همه مسئولان باید تلاش كنند تا این سنگرها حفظ شوند.
رعیتی فرد به جنگ های جدید دشمنان نظام و انقلاب اسلامی پرداخت و توضیح داد: شایعه پردازی در سخنان امام جمعه، فرماندهان سپاه و مسئولان كشور تاكتیك دشمن است تا نیروهای انقلابی را از حركت باز دارد.
این مسئول همچنین گفت: دشمن در جنگ اقتصادی تلاش می كند تا با ایجاد شك و تردید در دل مردم انگیزه حركت و انقلابی بودن را از مردم سلب كند و در این راه ها از همه ابزارهای فرهنگی استفاده می كند.
وی در مورد مشكلات معیشتی جامعه نیز اظهار داشت: گرچه كشور در حال حاضر با مشكلات فراوان اقتصادی مواجه است، اما دشمن دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در میان مردم است و مدام می گوید مردم ایران فقیر هستند و به كمك ما نیاز دارند تا این گونه هرگز فكر تولید و رونق نبوده و به فكر وابستگی باشیم.
رعیتی فرد به جنگ تبلیغاتی دشمنان علیه نظام در شبكه های اجتماعی اشاره كرد و گفت: دشمنان نظام و انقلاب به وسیله شبكه های اجتماعی و خبرگزاری های كذاب به دنبال تردید انداختن در دل مردم انقلابی هستند و نباید شك كرد كه اگر تردید كنیم مشكلات تازه شروع می شود.
رییس سازمان بسیج كارگری در ادامه سخنان خود با اشاره به نفوذ مبانی و ارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران خارج از مرزهای كشور، گفت: امروز عمق پیام انقلاب اسلامی در لازقیه و بندر مدیترانه است و دشمن هرگز فكر نمی كرد تا این حد انقلاب اسلامی پیشرفت كند.
رعیتی فرد در بخش دیگری از صحبت های خود به همت والای شهدای كارگری در دوران دفاع مقدس اشاره كرد و گفت: در سال 59 نیروها و ادوات جنگی ما بسیار ضعیف و فقیر بود و حتی توان ساخت سیم خاردار نداشتیم اما كارگران با انگیزه انقلابی توانستند در مقابل دشمن ایستادگی كنند و از خود همت همه جانبه گذاشتند.
این مسئول در ادامه گفت: مقام معظم رهبری از زمانی كه شبیخون و ناتوی فرهنگی را به مردم انقلابی ایران هشدار داد، دشمن مجددا برای ضربه زدن به پیكره انقلاب اسلامی جنگ اقتصادی را درپیش گرفته است كه اگر روحیه انقلابی را در پیش بگیریم در این عرصه نیز بر دشمن پیروز خواهیم شد.
وی در پایان یاد و خاطره شهدای كارگری را گرامی داشت و گفت: امروز همه ما مدیون 14 هزار شهید كارگری در كشور هستیم و باید همواره دستاورد شهدا را به بزرگی یاد كرده و قدردان باشیم.
9925*3013