عروس مردگان در «ایستگاه» متفاوت

تهران- ایرنا- سرپرست اركستر «ایستگاه» گفت: این اركستر حضوری متفاوت را در «عروس مردگان» تجربه خواهد كرد.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا، با اعلام آغاز بلیت فروشی نمایش موزیكال «عروس مردگان» از ساعت 12 فردا (دوشنبه)، از سامانه «TIK 8»، سرپرست اركستر خصوصی ایستگاه، جزئیات جدیدی از بخش موسیقی این نمایش را اعلام كرد.

** اجرای اركستر مجلسی برای «عروس مردگان»
مهدی نوروزی سرپرست اركستر خصوصی ایستگاه درباره این اجرا گفت: اركستر ایستگاه در این برنامه به صورت اركستر مجلسی روی صحنه خواهد رفت و با اجرای اركسترال قطعات، حضوری متفاوت را در «عروس مردگان» تجربه خواهد كرد.
نوروزی افزود: برای این اجرا از سكشن كامل سازهای زهی استفاده خواهد شد و در بخش هایی نیز سازهای بادی به اركستر اضافه خواهد شد تا قطعات اورجینال انیمیشن «عروس مردگان» اجرا شود. بخشی دیگر از قطعات هم توسط اركستر ایستگاه و هنرمندانی چون آرمان مهربان و امید رجبی اركستراسیون شده است.

**از «كلایدرمن» تا «تیم برتون»
سرپرست اركستر ایستگاه كه پیش از این تجربه اجرا با «كلایدرمن» و «ناصر چشم آذر» را در كارنامه خود دارد توضیح داد: در بخش تنظیم های مجدد هم آرمان مهربان آثار را تنظیم كرده است و در این كنسرت نمایش 14 اثر به صورت زنده روی صحنه اجرا خواهد شد كه یكی از قطعات با حضور خواننده جوانی اجرا خواهد شد و بقیه آثار نیز بی كلام هستند. 28 نوازنده در این اجرا در قالب اركستر ایستگاه روی صحنه خواهند رفت.
این نمایش با نقش‌آفرینی (به ترتیب الفبا) مهران احمدی، مهران امام‌بخش، نازنین بیاتی، سارا توكلی، فرناز توللی، امیر جعفری، شقایق دهقان، ناصر عاشوری، علی عامل هاشمی، نیكی كریمی، میلاد كی‌مرام و محمد لهراسبی از اواسط اردیبهشت‌ روی صحنه می‌رود.
نمایش «عروس مردگان» اقتباسی است از «عروس مرده» به كارگردانی تیم برتون كه نمایشی موزیكال است. «عروس مردگان» فقط 15 اجرا در «تهران رویال هال اسپیناس پالاس» خواهد داشت.
فراهنگ**9494**9157

سرخط اخبار فرهنگ