عضو كانون اروميه برگزيده جشنواره ملي داستان كوتاه خاتم شد

اروميه - ايرنا - مديركل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان گفت: با اعلام نتايج داوري چهارمين جشنواره ملي داستان كوتاه خاتم عضو مركز شماره 2 كانون در اروميه به عنوان برگزيده اين جشنواره شناخته شد.

جواد زاهدي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: معصومه عليزاده صدقياني عضو 16 ساله مركز شماره 2 اروميه توانست از ميان 54 اثر، عنوان شايسته تقدير و جايزه نقدي اين جشنواره را از آن خود كرد.
وي با بيان اين كه اين جشنواره به همت دفتر نشر فرهنگ اسلامي و با مشاركت كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان، موسسه شهر كتاب و نهاد كتابخانه‌هاي عمومي برگزار شد، گفت: ويژگي‌هاي شخصيتي و سيرۀ حضرت رسول اكرم(ص) به عنوان الگو، با توجه به نيازهاي مخاطب و شرايط امروز جهان و مستند به اسناد و روايات از محورهاي اين جشنواره بود.
زاهدي تاريخ تجليل از برگزيدگان اين جششنواره را 14 ارديبهشت ماه جاري اعلام كرد و افزود: از 56 اثر راه يافته از مراكز كانون استان به دبيرخانه جشنواره، 4 اثر به مرحله نهايي راه يافتند و يك اثر به عنوان شايسته تقدير انتخاب شد.
به گزارش ايرنا كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان با محوريت فعاليت هاي فرهنگي و هنري مشغول ارائه خدمات به اين قشر است.
23 مركز ثابت و 10 مركز سيار، روستايي و پستي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان در آذربايجان‌غربي فعاليت‌هاي متنوع فرهنگي، هنري، ادبي، ديني و علمي را در قالب 40 نوع برنامه با محوريت ترغيب كودكان و نوجوانان به مطالعه كتاب ارائه مي كنند.
كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان آذربايجان غربي با 60 هزار نفر عضو مشغول ارائه خدمات به كودكان و نوجوانان اين استان مرزي است.
9939/7129