۸ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۹:۵۶
کد خبر: 83294380
۰ نفر
محسن هاشمی: مراجع مختلفی در خصوص سرپرستی برج میلاد نظر دادند

تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به سوالی مبنی براینكه چرا قبل از انتصاب آریا زند به عنوان سرپرست برج میلاد فرآیند تاییدیه‌های وی از مراجع رسمی انجام نشده، گفت: بطور قطع این امر انجام می‌شود اما اكنون نهادهایی كه نظر می دهند زیاد شده است.

به گزارش ایرنا، محسن هاشمی روز یكشنبه در یكصد و سی و هفتمین جلسه علنی شورای پنجم شهر تهران در جمع خبرنگاران افزود: یكی از مشكلاتی كه وجود دارد این است كه در گذشته از یك مرجع تاییدیه اخذ می‌شد اما هم اكنون نهادهایی كه نظر می‌دهند زیاد شده‌ و موجب می شود سوء تفاهماتی پیش می‌آید.
وی ادامه داد: در این زمینه نیز محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در جلسه صبح امروز هم اندیشی اعضای شورا با شهردار تهران توضیحاتی را ارایه كرد.
هاشمی همچنین به جلسه هم اندیشی صبح امروز اعضای شورای شهر تهران با شهردار و معاونان وی اشاره و تصریح كرد: موضوع قیمت‌ها و افزایش كرایه‌های حمل و نقل عمومی و ستاد تنظیم بازار از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود.
رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان كرد: امروز شهردار تهران موضوع افزایش كرایه‌های حمل و نقل عمومی را در جلسه دولت مطرح می كند و پس از آن فرآیند اجرایی آن نیز انجام شود.
تهرام/9343//1348