۸ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۰:۵۰
کد خبر: 83294153
۰ نفر
گلمحمدی: هیجان بازی با استقلال بسیار زیاد بود

مشهد - ایرنا - سرمربی تیم پدیده شهر خودرو گفت: هیجان بازی با تیم استقلال تهران بسیار زیاد بود و بازیكنان پدیده با كار منسجم توانستند استقلال را شكست دهند.

یحیی گلمحمدی شنبه شب در نشست خبری پس از دیدار با تیم استقلال افزود: بازی كردن مقابل استقلال سخت است و پشتیبانی هواداران و مسئولان استان دلیل اصلی برد ما در بازی امروز مقابل استقلال تهران بود.
وی اظهار داشت: فكر می ‌كنم شیوه بدی در بازی نداشتیم و توانستیم از گل ابتدای بازی محافظت كنیم، البته كار ما هنوز تمام نشده و سه بازی سخت پیش رو داریم كه امیدوارم با انرژی خوب مسابقات را پیگیری كنیم.
وی عملكرد داور را مناسب دانست و گفت: اگر روند امروز را در بازی ‌های آینده داشته ‌باشیم می‌ توانیم امیدوار به كسب سهمیه آسیایی باشیم.
سرمربی تیم پدیده شهر خودرو افزود: اكبر صادقی سه كارته شد و بازی آینده را از دست داد، او یكی از مهره ‌های تاثیرگذار تیم است كه با وجود مشكلات فراوان در میدان جانانه تلاش كرد.

* شفر: قرار نیست تسلیم شوم
سرمربی تیم استقلال تهران نیز گفت: تیم ما مانند بازی با الهلال شانس گل داشت ولی نتوانست ازآن استفاده كند.
شفر افزود: صبح امروز در جلسه آنالیز در مورد این گل صحبت كردیم و گفته بودم نباید گل بخوریم و پدیده در این فصل سه بار به این روش گل زده است.
وی اظهار داشت: امروز بازیكنان تیم عصبی رفتار كردند و باید توپ را بیشتر در گوشه ها به گل تبدیل می كردیم.
وی گفت: 90 دقیقه تلاش كردیم و معتقدم تیم ما شخصیت خوبی دارد ولی شانس هم نیاز دارد تا كسب نتیجه كند.
سرمربی تیم استقلال افزود: ما نمی‌ توانیم همیشه از یك تركیب استفاده كنیم و اگر تركیب تیم عوض نشود بعد از چند بازی بازیكنان باید در بیمارستان بستری شوند، در بازی‌ های تیم های بین ‌المللی نیز تغییر تركیب بازی وجود دارد.
وی اظهار داشت: در فوتبال چیز غیر ممكن وجود ندارد. در سالهای گذشته لیورپول چند امتیاز از حریف خود عقب بود و به كریستال پالاس باخت ولی شانس قهرمانی را نیز به دست آورد.
وی گفت: در آلمان بزرگ شده ام و هرگز تسلیم نخواهم شد و به بازهای آینده فكر می ‌كنم.
شفر افزود: در دقایق انتهای بازی با پدیده احساسی عمل كردیم.
وی اظهار داشت: امیدوارم نفرات كلیدی تیم حفظ شوند و مطمئن باشید این تیم می‌ تواند درآینده قهرمان شود. شاید چند نفر تغییر كنند كه در این صورت تیم می ‌تواند شانس قهرمانی داشته باشد.
2030 / 6053