پديده شهر خودرو با نتيجه يك بر صفر استقلال تهران را شكست داد

مشهد - ايرنا - در آخرين ديدار هفته بيست و هفتم ليگ برتر فوتبال تيم هاي استقلال تهران و پديده شهر خودرو شنبه شب در مشهد به ديدار هم رفتند كه اين ديدار با نتيجه يك برصفر به نفع تيم پديده به پايان رسيد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، بيش از 23 هزار تماشاگر وارد ورزشگاه 25 هزار نفري امام رضا (ع) مشهد شده و به تماشاي اين ديدار پرداختند.
نيمه نخست اين بازي با گل دقيقه هفتم بهنام برزاي به نفع تيم پديده شهرخودرو و با 2 اخطار كارت زرد محمد قاسمي ‌نژاد و اكبر صادقي از تيم پديده به پايان رسيد.
داريوش شجاعيان با نظر شفر در دقيقه 42 تعويض شد و مرتضي تبريزي با شماره 11 وارد زمين گرديد.
در بين دو نيمه از 'عباس آريك'، پيشكسوت فوتبال خراسان و 'حميداوي' مالك باشگاه پديده شهر خودرو تقدير شد.

* شاگردان وينفرد آنتوان شفر سعي در جبران نتيجه داشتند
در دقيقه 60 محمد مهدي مهديخاني با شماره 90 و سعيد صادقي براي پديده وارد زمين شدند تا بهنام برازي و محمد قاسمي نژاد از زمين خارج شوند.
در دقيقه 66 با ضد حمله تيم استقلال و برخورد با بازيكن پديده براي لحظاتي بازي متشنج شد كه با درايت داور بازي خاتمه يافت.
در دقايق پاياني بازي اكبر صادقي بديع بازيكن پديده جاي خود را به سينا زامهران داد و در تيم استقلال نيز ميلاد زكي پور و محمد دانشگر از بازي خارج و مهدي قائدي و فرشيد باقري وارد زمين شدند.
دقايق پاياني اين مسابقه هيجاني در زمين دنبال شد و تيم استقلال كه سعي در جبران گل خورده داشت نتوانست نتيجه را تغيير دهد و تيم پديده شهر خودرو شانس آسيايي شدن خود را افزايش داد.
قضاوت اين ديدار بر عهده كوپال ناظمي بود و بابك داوري و فرهاد مروجي به همراه محمدحسين ترابيان، وي را در امر قضاوت كمك كردند.
تيم فوتبال پديده شهر خودرو با اين پيروزي 49 امتياز ي شد و در رتبه پنجم قرار گرفت و تيم استقلال تهران با 50 امتياز جايگاه سوم جدول 16 تيمي ليگ برتر فوتبال را در اختيار خود دارد.
تيم پديده شهر خودرو در بازي بعدي روز يكشنبه پانزدهم ارديبهشت با تيم سايپا و تيم استقلال تهران نيز روز يازدهم ارديبهشت با تيم استقلال خوزستان ديدار خواهد داشت.
2030/ 6053